[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، تنها یک هفته قبل از آغاز دادگاه سنا ، با بهترین وکلای خود در زمینه استیضاح جدا شد.

بوچ بوورز و دبورا باربیر ، هر دو وکیل مدافع کارولینای جنوبی ، دیگر در تیم دفاع نیستند. یک نفر این جدایی را به عنوان “تصمیم متقابل” توصیف کرد ، که اختلاف نظر در مورد جهت پرونده را منعکس می کند. هر دو اصرار بر ناشناس ماندن دارند تا در مورد مکالمات شخصی اظهار نظر کنند.

یک منبع دیگر گفته است که انتظار می رود اضافه شدن موارد جدید به تیم حقوقی ترامپ طی یکی دو روز اعلام شود.

اکنون آخرین تغییرات عدم اطمینان بیشتری را در زمینه آمادگی و استراتژی تیم رئیس جمهور سابق ایجاد می کند ، تیمی که متهم به تحریک قیام کاپیتول ایالات متحده در 6 ژانویه است. با این حال ، به استثنای 5 نفر ، همه سناتورهای جمهوری خواه این هفته رأی دادند که پرونده را حتی قبل از شروع آن متوقف کنند ، و این موضوع را روشن می کند که صرف نظر از تیم دفاعی ترامپ بعید است محکوم شود.

به گفته یکی از پاسخ دهندگان ، گرگ هریس و جانی گاسر ، دو کارمند سابق کارولینای جنوبی نیز تیم را ترک کردند.

به گفته شخص دیگری که از استخدام خبر دارد ، بوورز و باربیر این پروژه را رها کردند زیرا ترامپ می خواست آنها براساس ادعای تقلب در رای دهندگان از خود دفاع کنند ، کاری که آنها نمی خواستند انجام دهند. فرد مجاز به اظهارنظر عمومی در مورد اوضاع نبود و خواست نامش فاش نشود.

ترامپ در تلاش است تا پس از تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور تاریخ که دو بار به چالش کشیده شده ، وکلائی را پیدا کند که بتوانند از او دفاع کنند. پیش بینی می شود وی در 8 فوریه به اتهام تحریک پیروان خود برای حمله به کنگره قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن در تلاش برای جلوگیری از انتقال مسالمت آمیز قدرت ، محاکمه شود.

پس از آنکه وکلای زیادی که قبلاً از وی دفاع کرده بودند از رسیدگی به پرونده خودداری کردند ، یکی از نزدیکترین متحدان ترامپ در مجلس سنا ، سناتور کارولینای جنوبی ، لیندسی گراهام ، وی را به بوورز معرفی کرد.

این وکیل دادگستری که در محافل حقوقی جمهوری خواهان بسیار شناخته شده است ، سالها تجربه در وکالت مقامات منتخب و نامزدهای سیاسی مانند مارک سنفورد فرماندار وقت کارولینای جنوبی در طی یک روند استیضاح ناموفق را دارد که منجر به تحقیقات اخلاقی می شود.

بوئرز و باربیر شنبه شب بلافاصله به پیام های درخواست نظر پاسخ ندادند.

جمهوری خواهان و دستیاران ترامپ به صراحت گفته اند که قصد دارند در طول دادگاه یک استدلال ساده مطرح کنند: این دادگاه غیرقانونی است زیرا وی دیگر در دفتر نیست.

اگرچه به نظر می رسید جمهوری خواهان در واشنگتن پس از حمله مرگبار 6 ژانویه آماده فاصله گرفتن از ترامپ هستند ، اما بعدا انتقاد خود را ناچیز ارزیابی کردند ، زیرا آنها از عصبانیت رای دهندگان وفادار رئیس جمهور سابق مراقب بودند.

CNN اولین کسی بود که گزارشی از راهپیمایی وکلا ارائه داد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *