[ad_1]

این شرکت در شبکه اجتماعی توییتر حساب شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را به طور موقت مسدود کرد. اصلی ترین راه ارتباطی او بود و تهدید کرد که او را برای همیشه متوقف خواهد کرد پس از هفته ها پیام که در آن او نتیجه انتخابات را به چالش می کشد و پیروان خود را تشویق به عقب نشینی از انتخابات می کند در ابتکاری که با حمله روز چهارشنبه هوادارانش در پایتخت پایان یافت.

توییتر در درجه اول ویدئویی را حذف کرده است که در آن رئیس جمهور از طرفداران خود خواست تا خشونت را پایان دهند با پیامی که نه تنها حوادث را بدون مراقبت تسکینی محکوم نکرد ، بلکه به نظر می رسید طرفداران خود را که آنها را “بسیار ویژه” توصیف کرد ، به دلیل دو برابر کردن اتهامات خود تحسین کرد تقلب در انتخابات بی اساس و “افراد دیگر” را بدون مشخص کردن سرزنش کرد.

این پیام همچنین توسط ترامپ در فیس بوک پس گرفته شد ، که ترجیح داد حسابی را که رئیس جمهور ترامپ در 24 ساعت آینده در این شبکه اجتماعی دارد به طور موقت لغو کند به دلیل “دو مورد نقض” سیاست های آن ، این بدان معناست که فرصت ارسال در سیستم عامل در این مدت “

اندکی پس از حذف پیام ترامپ ، حساب ارتباطات عمومی توییتر هشدار ارسال کرد و توضیح داد که “در نتیجه وضعیت خشونت آمیز ، ادامه دار و بی سابقه در واشنگتن ، ما خواستار حذف سه پیام دونالد ترامپ برای دائمی و جدی شده ایم نقض سیاست یکپارچگی مدنی ما. “

این شرکت توضیح داد که حساب شخصی رئیس جمهورrealdonaldtrump تا 12 ساعت بعد از حذف پیام ها به حالت تعلیق باقی می ماند ، که اگر حذف نشود ، به معنای تمدید محاصره فوق است.

مقامات توئیتر سپس هشدار دادند که “نقض جدید قوانین توییتر ، از جمله سیاست های ما در مورد صداقت مدنی یا تهدیدهای خشونت آمیز ، به تعلیق دائمی حساب رئیس جمهور منجر خواهد شد”.

به همین ترتیب ، توییتر اعلام کرد که “ارزیابی وضعیت در زمان واقعی” را ادامه می دهد و انتظار دارد اظهارات آینده ، از جمله اظهارات خارج از محدوده شبکه اجتماعی باشد. این شرکت در پایان گفت: “ما حتی اگر لازم باشد که رویکرد خود را تشدید کنیم به مردم اطلاع خواهیم داد.”

فیس بوک

مارک زاکربرگ ، بنیانگذار فیس بوک ، امروز پنجشنبه اعلام کرد که حساب دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده “برای مدت نامحدود” مسدود شده است ، با توجه به اینکه سرمایه دار بزرگ نیویورک خط مشی این شبکه اجتماعی را نقض خواهد کرد.

بنابراین ، زاکربرگ تأیید کرد که ترامپ تا پایان دوره ریاست جمهوری خود قادر به استفاده از حساب فیس بوک خود نخواهد بود و از “سخنان شورشیان” استفاده کرد.

در این بیانیه آمده است: “حوادث 24 ساعت گذشته به وضوح نشان داده است که ترامپ در تلاش است تا از زمان خود در کاخ سفید برای تضعیف انتقال مسالمت آمیز و قانونی قدرت با تیم جانشین خود ، جو بایدن” استفاده کند.

بنابراین ، زاکربرگ گفت که وی معتقد است “خطرات ادامه استفاده رئیس جمهور از رئیس جمهور بسیار زیاد است.” وی گفت: “به همین دلیل ، ما لغو حساب وی در فیس بوک و اینستاگرام را به مدت نامحدود و حداقل برای دو هفته تا اتمام انتقال قدرت تمدید کردیم.”

این اولین باری است که این پلتفرم مانع دائمی ترامپ می شود و این تصمیم یک روز پس از حمله گروهی از پیروان مستقر کنونی کاخ سفید به كاپیتول در طول جلسه برای تصویب پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری اتخاذ شد.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *