[ad_1]

توییتر روز جمعه اعلام کرد که به دلیل خطر “تحریک بیشتر به خشونت” حساب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را به طور دائم متوقف خواهد کرد.

حساب شخصی ترامپ در توییتر ، realDonaldTrump، یکی از ابزارهای مورد استفاده بیشتر نیویورکر در طول چهار سال دولت خود بود. اکنون بدون عکس نمایه و پیام “حساب به حالت تعلیق” خالی به نظر می رسد.

مقامات توییتر در بیانیه منتشر شده در وبلاگ رسمی گفتند: “پس از بررسی دقیق توییت های اخیر از حسابrealDonaldTrump و زمینه های اطراف ، ما به دلیل خطر تحریک بیشتر به خشونت ، حساب را به طور دائم معلق کردیم.”

این شبکه اجتماعی چهارشنبه گذشته حساب ترامپ را به طور موقت برای مدت دوازده ساعت به حالت تعلیق درآورد. در بیانیه رسمی آمده است: “ما روز چهارشنبه روشن کردیم که هرگونه نقض بیشتر قوانین توییتر می تواند منجر به همان اقدام شود.”

پس از بازیابی حساب ، ترامپ روز پنجشنبه ویدئویی را به اشتراک گذاشت و حمله به پایتخت را محکوم کرد و شکست در انتخابات ریاست جمهوری را تأیید کرد.

این جمعه ، او دو اطلاعیه صادر کرد: اعلامیه اول ، که می گفت: “75،000،000 میهن پرست بزرگ آمریکایی که به من رأی دادند ، اولین بار در ایالات متحده و دوباره یک کشور بزرگ را دوباره ساختند ، در آینده صدای غول پیکر خواهند داشت!” به هر طریقی ، شکلی یا شکلی بی احترامی خواهد شد یا به طور ناعادلانه رفتار خواهد شد! “

در مقاله دوم ، وی نوشت: “برای همه کسانی که از من خواسته اند ، من در 20 ژانویه به مراسم تحلیف نمی روم.” اشاره به مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده.

توییتر معتقد است آخرین پیام توسط “بسیاری از پیروان وی ، به عنوان تأیید قانونی بودن انتخابات و تغییر دادن تعهد قبلی وی” به “انتقال منظم” دریافت شده است.

علاوه بر این ، این توئیت “می تواند انگیزه ای برای کسانی باشد که ممکن است اقدامات خشونت آمیز را در نظر بگیرند (با صراحت بیان می کند) که تصدی منصب به دلیل عدم حضور وی” هدفی ایمن “خواهد بود.

توییتر احتمال طرح “طرح اعتراضات مسلحانه در آینده ، از جمله پیشنهاد حمله ثانویه به پایتخت ایالات متحده و ساختمانهای پایتخت در 17 ژانویه” را تکرار کرد.

آنها خاطرنشان كردند: “استفاده از كلمات” میهن پرستان آمریكایی “(در اولین توییت) برای توصیف برخی از پیروان وی (به صورت آنلاین) به عنوان پشتیبانی از افرادی كه در كپیتول هیل مرتكب اعمال خشونت آمیز شده اند نیز تعبیر می شود.

سرانجام ، مفاهیم “صدای غول پیکر در آینده” و اینکه “به آنها بی احترامی نخواهند شد” می تواند به این معنی باشد که ترامپ “قصد ندارد” انتقال منظم “را تسهیل کند” بلکه “برای حمایت ، توانمند سازی و محافظت از که معتقدند او برنده شده است. انتخابات “.

در نتیجه حمله به پایتخت ، پنج نفر کشته شدند ، سیزده افسر پلیس زخمی شدند و انواع خسارات در مقرهای قانونگذار آمریكا ایجاد شد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *