[ad_1]

تیمی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه در یکی از اولین حرکات خود به عنوان بخشی از مأموریت تحقیقاتی خود برای تعیین میزان تحقیقات ، از بیمارستانی در شهر ووهان چین بازدید کردند ، جایی که اولین بیماران ویروسی کرونا بیش از یک سال تحت درمان بودند منشا ویروس

قبل از بازدید از بیمارستان ، متخصصان آژانس بهداشتی سازمان ملل و تیمی از مقامات چینی برای اولین بار شخصاً در هتلی در ووهان قبل از شروع بازدیدهای میدانی از شهری که اولین بیماری در آن کشف شده بود ، ملاقات کردند.

ماریون کوپمنس ، ویروس شناس اولیه هلندی در توئیت خود نوشت: “اولین ملاقات حضوری با همکاران ما. تصحیح: ماسکی برای پوشاندن برخی از محدودیت های پزشکی.”

پس از جلسه ، اعضای تیم به بیمارستان استانی هوبئی برای پزشکی مجتمع چینی و غربی در ووهان رفتند ، جایی که به گفته چین ، در 27 دسامبر 2019 ، اولین مورد به اصطلاح “ذات الریه با منشا ناشناخته” درمان شد.

WHO گفت این تیم از کارکنان بیمارستان “جزئیات” را می پرسد و با کارمندان بهداشتی که اولین بیماران مبتلا به Covid-19 را درمان می کنند مصاحبه می کند.

همانطور که در توییتر اعلام شد ، وی همچنین قصد دارد از بازار غذاهای دریایی هوانان بازدید کند ، که به بسیاری از موارد اول مرتبط است ، موسسه ویروسی ووهان و آزمایشگاه مرکز کنترل بیماری ووهان.

مأموریت WHO دارای لحن سیاسی است زیرا چین سعی می کند در واکنش اولیه به این شیوع ، از مسئولیت اشتباهات ادعایی جلوگیری کند.

سازمان بهداشت جهانی گفت: “همه فرضیه ها روی میز است ، زیرا این تیم برای درک منشا ویروس از علم پیروی می کند.”

تأیید منشا ویروس احتمالاً سالها به طول خواهد انجامید (بایگانی)

بررسی دقیق

تأیید منشا ویروس احتمالاً سالها به طول خواهد انجامید ، زیرا شناسایی مخزن حیوانات برای شیوع آن معمولاً نیاز به مطالعه عمیقی دارد که شامل نمونه برداری از حیوانات ، آزمایش ژنتیک و تحقیقات اپیدمیولوژیک است.

یک احتمال این است که یک شکارچی حیوان وحشی ویروس را به بازرگانانی که آن را به ووهان آورده اند منتقل کند.

دولت چین از این نظریه حمایت می کند که شیوع بیماری می تواند با واردات غذاهای دریایی منجمد آلوده به ویروس آغاز شود ، چیزی که دانشمندان غربی و آژانس های بین المللی آن را به طور جدی رد کردند.

محققان بر این باورند که تمرکز احتمالی می تواند انستیتوی ویروس شناسی شهر ، یکی از بزرگترین آزمایشگاه های چین ، با بایگانی اطلاعات ژنتیکی در مورد ویروس کرونا از زمان شیوع سندرم حاد تنفسی حاد (SARS) در سال 2003 باشد.

پایان دسامبر 2019

اولین موارد ویروس کرونا در اواخر دسامبر 2019 در ووهان شناسایی شد.

از آن زمان به بعد ، چین بیش از 89000 عفونت و 4600 مرگ را گزارش کرده است ، موارد جدید در شمال شرقی کشور متمرکز شده است ، جایی که بسته شدن محلی اعمال شده است.

عفونتهای محلی همچنان رو به کاهش است و امروز فقط 36 مورد اعلام شده است ، و ظاهراً مردم می خواهند توصیه های عدم سفر برای جشن سال نو چینی را که از فوریه آغاز می شود ، دنبال کنند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *