[ad_1]

محمدرضا مبلاگی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تشریح جلسه امروز (چهارشنبه 23 شهریور) ، فراکسیون ترویج فضیلت و منع فضیلت فراکسیون مجلس شورای اسلامی با 5 وزیر پیشنهادی بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آموزش و پرورش ، آموزش و پرورش و تحقیقات ، انرژی و ورزش و جوانان ، گفت: اعضای فراکسیون و وزرای پیشنهادی نگرانی ها و اولویت های خود را در مورد رابطه ای که همه مسئولیت های وزارتخانه های مربوطه در خدمت رسانی و ارائه خدمات به مردم و عدم غفلت از مسئولیت های خود می دانند ، بیان کردند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس یازدهم افزود: نمایندگان در مورد خوبی صحبت کردند و تأکید شد که مهمترین خیر خدمت به مردم است و بزرگترین بدی ناامیدی و ناامیدی است ؛ در مورد خوبی ها ، به نظر می رسد فقط یک بحث خاص وجود دارد ، مانند وضعیت حجاب زنان ، در حالی که خوبی شامل همه کارهای خوب هر کس در هر وظیفه ای است که آنها مسئول آن هستند.

جناح تفویض امر به معروف و نهی از منکر

یک واعظ ادامه داد: “همچنین ، هر گونه آزار و اذیت فعلی توسط مرتکب ، یا اگر فسادی در جایی وجود داشته باشد ، بدترین نفی است که باید بر آن غلبه کرد. نمایندگان پارلمان اروپا در این زمینه اظهارنظر کردند و وزیران پیشنهادی همچنین متعهد شدند در صورت رأی مثبت پارلمان به تعهدات خود عمل کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *