[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت سید کریم حسینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 14 شهریور) مجلس شورای اسلامی ، در نطق بین دستورات خود در مقدمه و اشاره به آغاز حکومت مردم با قرائت آیاتی از نهج ال – بلاغه ، گفت: حضرت امیر علیه السلام می فرمایند؛ شیرین ترین چیزها برای شما ؛ حقیقت این است که این معتدل ترین و عادلانه ترین و رایج ترین و گسترده ترین جاذبه رضایت مردم است ، یعنی عصبانیت مشترک مردم رضایت از اموال را از بین می برد ، اما خشم مالکیت رضایت همه چیز را از بین می برد.

وی افزود: ویژگیهای جامعه همیشه بار سنگینی را بر دوش دولت می اندازد. از آنجا که در مواقع دشوار کمتر به عدالت کمک می کنند ، بیشتر ناراضی هستند و بر خواسته های خود پافشاری می کنند ، و از دادن و بخشش کمال تشکر را دارند و بعداً وقتی خواسته های آنها رد می شود عذرخواهی می کنند و در مقابل این موارد کمتر سرسخت هستند. مشکلات ستون های ثابت دین و جوامع پرشور مسلمانان و نیروهای ذخیره برای دفاع ؛ آنها عموم هستند ، بنابراین به آنها تمایل داشته باشید و به آنها علاقه مند باشید.

حسینی با تشکر و قدردانی از سفر دولت مردم به استان خوزستان ، تاکید کرد: «حضور آیت الله رئیسی در دومین روز تشکیل دولت مردمی خوزستان او را امیدوارتر کرده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس با اشاره به مشکلات کادر درمانی افزود: بیماری این روزها. ویروس کرونا باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد و در این کمپین کارکنان بهداشتی قراردادی سهم بزرگی از این برنامه را دارند. متأسفانه مشکل وضعیت اشتغال و عدم پرداخت مطالبات آنها برطرف نشده است.

وی افزود: هنوز در 8 شهر استان خوزستان هیچ بیمارستانی وجود ندارد و نیاز مردم این است که بیمارستانهای محلی را در کوتاه مدت تاسیس کنند و در بلند مدت بیمارستانهای استاندارد بسازند.

وضعیت اقتصادی و معیشت مردم مستلزم اقدام فوری دولت انقلابی بود

نماینده مردم در پارلمان تاکید کرد که وضعیت اقتصادی و معیشت مردم نیازمند اقدامات فوری و انقلابی از سوی دولت است ، به ویژه در مورد بحث تنظیم بازار و تورم بی رویه.

حسینی با اشاره به الزامات موجود در حوزه کشاورزی گفت: ضمن تشکر از وعده وزیر جهادکشاورزی مبنی بر شروع فاز دوم پروژه 550 هکتاری ، تقاضای همیشگی کشاورزان تأمین آب و خرید بود. محصولات تضمینی و حمایتی ، به ویژه در فصل برداشت ؛ خرمای خوزستان یکی از بهترین خرمای جهان است.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به مشکل اشتغال گفت: وی همچنین می خواهد مشکل اشتغال را حل کند ناظران کشاورزی من در اسرع وقت آنجا خواهم بود. سازماندهی وضعیت اشتغال کارکنان شرکتی و قراردادی یک ضرورت جدی است. رسیدگی به بیکاری جوانان در استان خوزستان یک مسئله فوری ، جدی و حیاتی است.

خوزستان دیگر مکانی امن برای کنترل کننده های ترافیک هوایی نیست

رئیس مجلس نمایندگان استان خوزستان با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور به استان خوزستان ، خاطرنشان کرد: آقای رئیسی ، آقای رئیس جمهور ، همانطور که در سفر خود به استان اشاره کردید ؛ خوزستان مکانی برای کنترل کننده های ترافیک هوایی نیست. تا زمانی که اعضای هیئت مدیره شرکت ها و کارخانه ها و کنترل کننده های ترافیک هوایی به خوزستان نقل مکان نکنند ، مشکل اشتغال جوانان محلی و ایجاد فرصت های شغلی جدید حل نخواهد شد.

نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس تاکید کرد: خوزستان به مدیران مردمی ، انقلابی و زحمت کش نیاز دارد و دیگر مکانی امن برای کنترل کننده های ترافیک هوایی نخواهد بود.

در پایان ، نایب رئیس دوم کمیته اجتماعی مجلس تاکید کرد: کسب مدال برای قهرمانان ورزش پارالمپیک هاشمیه متقیان و صادق بیت سایا تبریک به قهرمانان استان خوزستان.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *