[ad_1]

جمعه این هفته در پی حملات چاقویی در کرودون کانتی ، جنوب لندن ، یک نفر کشته و ده نفر دیگر زخمی شدند.

پلیس لندن در بیانیه ای اعلام کرد که آنها در حال بررسی وقایع هستند و در حال حاضر هیچ نشانه ای در رابطه با وقایع وجود ندارد.

اولین حملات دقایقی قبل از ساعت 6:55 بعد از ظهر (به وقت محلی) صورت گرفت ، هنگامی که پلیس در جاده چپمن اعلامیه چاقوکشی را دریافت کرد ، جایی که یک مرد زخمی شد اما به شدت جدی نبود.

در ساعت 21:12 به وقت محلی سوراخ بینی دیگر در جاده دینگوال گزارش شد و حمله کننده و زخمی ها دستگیر شدند.

از سوی دیگر ، پلیس همچنین در ساعت 8:08 بعد از ظهر (به وقت محلی) برای تماس به جاده ویسبیچ رفت و از وضعیت دو مرد با زخم چاقو هشدار داد. پس از رسیدن ، یکی از این افراد به بیمارستان منتقل شد و نیروهای اورژانس دیگری را مداوا کردند که سرانجام درگذشت.

به همین ترتیب ، در ساعت 7.15 بعد از ظهر (به وقت محلی) مقامات از ورود چهار جوان با زخم چاقو به بیمارستانی در جنوب لندن مطلع شدند که به آنها اخطار ساعت 8:51 بعد از ظهر (به وقت محلی) برای مراقبت در همان محل اضافه شد. مرکز دو مرد دیگر با همان جراحات ، یکی از آنها در وضعیت جدی است.

سرپرست نیکی آرواسمیت از حملات مختلف در منطقه جنوب لندن شکایت کرده است ، که همه اینها “درگیری خشونت آمیز غیرضروری” است که اکنون توسط مقامات بررسی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مأموران برای جلوگیری از خشونت “تمام شب” در منطقه گشت زنی می کنند ، افزود: “من از هر کسی که می تواند به پلیس کمک کند هرچه سریعتر با ما صحبت کند ، من می خواهم.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *