[ad_1]

چاویسمو دوباره رئیس جمهور آلبرتو فرناندز را زیر سال برد. وی از طریق دیوسدادو کابلو ، یکی از قوی ترین مردان رژیم به رهبری نیکلاس مادورو در ونزوئلا ، به انتقاد شدید از رئیس جمهور آرژانتین برخاست ، علی رغم اینکه دولت ملی تصویب پارلمان ونزوئلا را با ارسال نماینده تأیید کرد.

“من کوتاه خواهم گفت: گرم ، نه ، سرد. ما پیروز خواهیم شد” ، بیانیه معاون رئیس جمهور کابلو ، به نقل از توئیت نظامی کرچنر ، که اظهارات فرناندز را به کلارین زیر سوال برد ، که در آن وی گفته بود “در جبهه تودوس افرادی دارد که رویای انقلابی دارند »و توضیح داد که این ایده او نبوده است.

“افرادی در FdT هستند که آرزوی یک انقلاب را دارند. این ایده من نیست با 40 درصد جامعه که نمی خواهند به ما رأی دهند بسیار کمتر است “، رئیس جمهور در ساعات اخیر گفت.

فرناندز توسط رژیم چاویستا مورد انتقاد قرار گرفته است ، که او را بخاطر نداشتن موضع حمایت صریح از دولت نیکولاس مادورو نمی بخشد.

چند هفته پیش ، كابلو در مونولوگ خشن در برنامه تلویزیونی كه مجری آن بود ، فرناندز را “ولرم” خواند.

او گفت: “آلبرتو فرناندز: او پوست ظریفی دارد ، من خوشبختانه آزاد هستم ، آقای فرناندز. ناراحت کننده است که در صحنه ای که ونزوئلا و آرژانتین با هم بیرون آمدند ، خونسردی اکنون منجر به جدایی می شود” این انتشار مجدد کرچنریسم تحت حکم رئیس ستاد سابق ، اتحاد بین کاراکاس و بوینس آیرس با دولت نستور و کریستینا کرچنر پیروز نشد.

آنها نیمی را می بندند

یک کانال تلویزیونی خبری دیجیتال در ونزوئلا پس از مصادره رژیم چاویستا توسط نیکولاس مادورو ، تجهیزات انتقال دهنده ، دوربین ها و رایانه های وی ، از تعطیلی موقت فعالیت های خود خبر داد.

انجمن مطبوعات بین آمریكایی (IAPA) پیشرفت جدید مادورو علیه آزادی مطبوعات را رد كرد.

این شرکت گفت کمیسیون ملی ارتباطات از راه دور (Conatel) و آژانس مالیاتی (Seniat) اقدام به “توقیف کلیه تجهیزات ، بستن کابینه و کابینه” کرده اند.

وی در بیانیه ای در کانال دیجیتال VPITV ، که در میامی مستقر است و به اخبار ونزوئلا و آمریکای لاتین اختصاص دارد ، گفت که برای لحظه ای منجر به “توقف عملیات” شد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *