[ad_1]

شبکه اجتماعی توئیتر حساب رئیس جمهور دونالد ترامپ را در روز چهارشنبه در میان حوادثی که به دلیل ورود اجباری پیروان رئیس جمهور در کاپیتول رخ داد ، به حالت تعلیق درآورد.

این شبکه اجتماعی ترامپ را به حذف سه پست که در آن از پیروان خود خواسته بود حومه کنگره را ترک کنند ، فراخواند ، اما آنها را وطن پرست خواند و بار دیگر شکست آنها را در انتخابات ریاست جمهوری بدون هیچ مدرکی رد کرد.

شرکت تأسیس شده توسط جک دورسی در بیانیه ای گفت: “اگر این اتفاق نیفتد ، حساب مسدود خواهد شد.”

آنچه او نوشت

ترامپ ادعا می کند که خشونت “چیزی است که هنگامی اتفاق می افتد که آنها از یک پیروزی مطلق مقدس به طور غیرهماهنگ و با خشونت محروم شوند.”

همچنین اینکه طرفداران وی “برای مدت طولانی با بد و ناعادلانه رفتار شده اند”. و او دوباره از آنها خواست “با عشق و آرامش به خانه بیایند.” وی در پایان گفت: “این روز را برای همیشه به یاد داشته باشید!”

در همین حال ، او ویدئویی را در ویدئوی قبلی قرار داده بود که در آن وی گفت: “من می دانم که به دلیل چگونگی انتخاب ما به سرقت رفته دردناک است ، اما وقت آن است که با آرامش به خانه برویم.” ساعاتی پس از حمله به ستاد قانونگذاری.

“ما باید صلح داشته باشیم. ما باید نظم و قانون داشته باشیم (…) ما نمی خواهیم کسی آسیب ببیند ، این یک دوره بسیار دشوار است. “

“این یک انتخابات تقلبی بود ، اما ما نمی توانیم این افراد را بازی دهیم. ما به آرامش احتیاج داریم ، پس به خانه برو. رئیس جمهور بعد از جو بایدن رئیس جمهور منتخب كه قرار بود پیروزی وی در كنگره تصویب شود ، از ترامپ خواست كه خشونت ها را پایان دهد ، ما آنها را دوست داریم ، آنها بسیار ویژه هستند. “

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *