[ad_1]

صاحبان بزرگترین ثروت جهان ، بیل گیتس ، جورج سوروس و خانواده راکفلر ، امروز دوشنبه توسط دادگاه پرو متهم شدند که مسئول ایجاد ویروس کرونا هستند.

این قطعنامه غافلگیرکننده بود زیرا براساس یکی از بسیاری از تئوری های توطئه پیرامون حلزون 19 ساخته شده است که روزانه در شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

دادگاه تجدیدنظر جنایی چیچا و پیسکو در حکم خود گفت که این همه گیری اختراع “نخبگان جنایتکار در سراسر جهان” است ، به گفته دادستان ها ، همیشه از میلیاردرهایی مانند سوروس ، گیتس و راکفلر تشکیل شده است.

دادگاه بدین ترتیب تأخیر خود را با حکم دادخواست تجدیدنظر علیه متهمی که خواستار لغو بازداشت پیشگیرانه وی شده و به دلیل همه گیری ، به تعویق افتاد ، توجیه کرد.

از نظر قضات تیتو گالگوس ، لوئیز لگیا و تونی چانگرای ، همه گیری همه “غیرقابل پیش بینی” بود ، به استثنای تنها سازندگان ادعا شده “،” که با آن برخورد کردند و همچنان آن را به صورت بسیار محرمانه اداره می کردند. و شرکتهای جهانی. “

“هیچ دولت جهانی ، اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا دفاعیات متهم نمی توانند ادعا كنند كه این بیماری همه گیر دارای كیفیت” قابل پیش بینی بودن “است ، به جز سازندگان نظم جدید جهانی مانند بیل گیتس ، سوروس ، راكفلر و دیگران.” قطعنامه دادگستری منتشر شده در پورتال قانون LP.

قضات بدون هیچ سایه ای از تردید گفتند که ویروس کرونا “توسط نخبگان جنایتکار حاکم بر جهان ایجاد شده است.”

به ویژه ، در این سند به جورج سوروس ، سرمایه گذار مالی ، بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت و میلیاردرهای خانواده راکفلر اشاره شده است که آنها را به “مدیریت” و “ادامه هدف” ویروس در “نظم جدید جهانی” متهم می کند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *