[ad_1]

دادستان های آمریكا روز جمعه گفتند كه طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور كنار رفته ، كه هنگام تأیید پیروزی جو بایدن به كاپیتول حمله كردند ، قصد داشتند “قانونگذاران را بكشند و بكشند”.

دادستان در پرونده دادگاهی به نقل از سی.ان.ان گفت: “شواهد محکم ، از جمله سخنان و اقدامات خود چانسلی در Capitol Hill ، مبنی بر اینکه اوباش قصد دستگیری و کشتن قانونگذاران را داشتند ، تأیید می کند.”

جیکوب آنتونی چانسلی نام واقعی مردی است که با چهره ای نقاشی شده ، کلاهی با خز و شاخ گاومیش ، تنه ای برهنه و پرچم ایالات متحده آمریکا ، به نماد شورش های کاپیتول تبدیل شد.

جیک آنجلی نیز شناخته می شود ، اگرچه توسط پیروان QAnon بهتر به Q-Shaman معروف است ، جنبشی که ادعا می کند دارای یک جامعه مخفی قدرت است که شامل رهبران حزب دموکرات ، میلیاردرهایی مانند جورج سوروس و بیل گیتس و برخی از هالیوود است. بازیگران درگیر در یک شبکه بین المللی شیطان پرستی و کودک سالاری.

دادستان ها به نقش او به عنوان برگزاركننده اشاره كردند و افراد را با استفاده از مگافوني كه براي ورود به ساختمان استفاده مي كرد ، در كاپيتول گروه بندي كرد.

دادستان کسانی را که کاپیتول را تصرف کردند “شورشی” توصیف کرد و جزئیات جدیدی درباره نقش چانسلی ارائه داد ، از جمله اینکه پس از حضور در غرفه ای که مایک پنس معاون رئیس جمهور امروز بود ، وی یادداشتی نوشت که “این فقط یک مسئله زمان است ، عدالت در راه است.”

چانسلی بعداً به FBI گفت كه او از این یادداشت به عنوان تهدید یاد نمی كند ، اما گفت كه معاون رئیس جمهور “خائن قاچاق كودك” است.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *