[ad_1]

دختری هشت ساله از مدرسه مسیحیان شادی کن در اوکلاهما ، آمریکا اخراج شد ، زیرا به گفته مادرش دنیس شلتون به یکی از دوستانش اعتراف کرد که عاشق او است.

این حوادث هفته گذشته رخ داد ، هنگامی که دختر مورد نظر ، کلوئه شلتون ، احساسات خود را برای همکلاسی کلاس دوم خود بیان کرد. به گزارش CNN ، معلمان پس از شنیدن آنچه اتفاق افتاد ، دختر کوچک را مجبور به ترک تعطیلات کردند و برای مدت چند ساعت در دفتر مدیر مدرسه ماندند.

“قبل از اینکه آنها با من تماس بگیرند ، دستیار کارگردان به کلوئه گفت که در کتاب مقدس گفته شده است که زنان می توانند فقط با یک مرد بچه دار شوند و او از احساس من در مورد دخترانی که دختر دوست دارند ، پرسید. مادر این دختر توضیح داد.

پنجشنبه گذشته ، روز واقعه ، مسئولان مرکز از او خواستند که دخترش را به خانه ببرد و روز بعد او را نبرد. بعد از 24 ساعت ، مدیر با او تماس گرفت تا به او بگوید که نه کلوئی و نه برادر پنج ساله اش نمی توانند به مدرسه برگردند زیرا ایده آل های آنها با ایده های مدرسه مطابقت ندارد.

شلتون اطمینان داد که “آنها مرا تعجب کردند. من عصبانی ، صدمه دیده ، خیانت کردم ، غمگین بودم … احساسات بسیار مختلف. باورم نمی شد. من از مدیر (مدیر) خواستم جلسه ای برگزار کند تا بتوانیم آن را بهتر بحث و بررسی کنیم ، اما او جواب رد داد و گفت: “نیازی نیست در مورد دیگری بحث کنیم” ، وی با شوک گفت.

از طرف خود ، مدیر مدرسه جوئل پپین از اظهار نظر در مورد آنچه برای کلوئه رخ داده اجتناب کرد و گفت که “به دلیل محرمانه بودن و سایر عوامل ، سیاست مدرسه این است که از اظهار نظر عمومی در مورد هر دانش آموز یا خانواده خودداری کند.”

چلئه شلتون ، دختری 8 ساله که از مدرسه مسیحی خود اخراج شد. (لطافت)

مدرسه ای که تنوع را ممنوع می کند

شاد باشید ، مدرسه مسیحیان یک کتاب سلوک دارد که همه دانش آموزان باید آن را دنبال کنند. از جمله قوانین آن دیده می شود: “هر نوع بد اخلاقی جنسی ، مانند اعتراف به همجنس گرایی یا دوجنسگرایی ، با عقاید ما مغایرت دارد و بنابراین زمینه های اخراج است.”

بنابراین ، کلیه دانش آموزانی که در مرکز “استانداردها و آرمانهای کاری و زندگی” را ندارند “فرصت” تحصیل در آنجا را از دست می دهند. آنها همچنین نمی توانند از قبیل مصافحه یا در آغوش گرفتن محبت نشان دهند و افرادی که باردار می شوند برای اخراج فوری فرستاده می شوند مگر اینکه “به خانه گره خورده باشند” تا دانشجویان دیگر “مجذوب نمونه بد این کار نشوند”.

دنیس شلتون اطمینان داد که هنگام ثبت نام کلوئه به مدت چهار سال در مدرسه ، کتابچه راهنما را به صراحت نخوانده است ، اگرچه نمی دانست که احساسات خود را به دختر دیگری اعتراف می کند. وی همچنین استدلال کرد که “این یک رابطه یا تمرین نبود ، بلکه فقط یک لذت بود. این بحث می تواند برای یک کودک 8 ساله این باشد که او واقعاً از بازی در زمین بازی با او لذت می برد. “

مادرش فاش کرد: “کلوئی روزهای خیلی بدی را سپری می کند ،” زیرا او گریه را متوقف نکرد و پرسید آیا خدا دیگر او را دوست ندارد.

با این حال ، پرونده وی چنان سر و صدا در ایالات متحده ایجاد کرد که بسیاری از مردم تصمیم گرفتند پیام های حمایت یا نوشتن هدیه برای تشویق او بنویسند ، از جمله کایلی هولدن ، 26 ساله ، که در همان مدرسه تحصیل می کند و اکنون کاملاً دوجنس باز است.

این دختر توضیح داد که سالهای خود را در مدرسه بین تهدیدهای اخراج گذرانده و او و دوستانش تا زمان فارغ التحصیلی نمی توانند علناً بگویند که گرایش جنسی او چیست. وی با بیان اینکه “من نمی خواهم او احساس کند مانند ما است ،” این موارد مضر است که شما تا آخر عمر با آنها کنار خواهید آمد. من نمی خواهم او بزرگ شود فکر کند که ارزشش را ندارد زیرا این درست نیست “.

دنیس گفت: “كلوئه قبلاً بیش از 150 پیام از شهروندان سراسر كشور دریافت كرده است كه به او افتخار می كنند و او را همانگونه كه هست دوست دارند. همچنین می گوید که دخترش “از راه اندازی مدرسه دیگری هیجان زده است.”

* این متن در ابتدا توسط آند. با مجوز مناسب در اینجا تکثیر می شود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *