[ad_1]

پاپ در تقابل “رئالیسم الهیاتی” با جادوگران “سکولار” بود که “توجه توده ها” را به خود جلب می کرد و “برده ای دیرینه در ظاهر و در جستجوی سرگرمی” بود.

پاپ در جریان ترویج مراسم تشریفات شادباش طی سخنانی گفت: “دنیا فقط به چیزهای پر شور و هیجان ، به چیزهایی که توجه توده ها را به خود جلب می کند ، ارزش می بخشد. از طرف دیگر ، ما در مجوس یک نگرش متفاوت می بینیم ، که می توانیم آن را رئالیسم کلامی تعریف کنیم.” ، که نشان دهنده دیدار این سه خردمند از کودک عیسی است.

در طول مراسم مذهبی ، آخرین جشن مذهبی دوره جشن تولد میلاد مسیح برای مسیحیان ، تمام اقدامات ایمنی مانند استفاده از ماسک و فاصله ایمن از نیمکت های کلیسای سنت پیتر رعایت شد. در حدود 70 نفر ذکر شده است ، از جمله کاردینال های اسپانیایی سانتوس ابریل و کاستلو و کاردینال استرالیایی جورج پل که پس از 13 ماه زندان در دادگاه عالی استرالیا به اتهام کودک آزاری تبرئه شد.

این اولین مراسمی است که پدر مقدس این 2021 را جشن می گیرد ، زیرا به دلیل “سیاتیک دردناک” او نمی تواند “Te Deum” را در 31 دسامبر یا مراسم سال نو در 1 ژانویه را جشن بگیرد.

دیکتاتوری خودش

پاپ در سخنرانی خود از مrsمنان خواست “مشکلات و مشکلات را مرکز وجود قرار ندهند.”

به این ترتیب ، پاپ می خواست “کنار گذاشتن خستگی و شکایت” و “بیرون آمدن از محدوده چشم انداز محدود ، رهایی از دیکتاتوری خود ، همیشه تمایل به کشیدن در خود و نگرانی های خود”.

وی افزود: برای پرستش پروردگار ، اول از همه لازم است که “به بالا نگاه کنیم” ، یعنی در دام ارواح درونی که امید را خاموش می کنند ، گرفتار نشویم و مشکلات و مشکلات را مرکز وجود خود قرار ندهیم.

فرانسیس روشن کرد که این به معنای انکار واقعیت نیست ، “وانمود یا اعتقاد به این که همه چیز خوب است” ، بلکه به این معناست که مسئله این است که “با دانستن اینکه خداوند” به شیوه ای جدید به مشکلات و غم ها نگاه کنیم او صادقانه به التماسهای ما گوش می دهد و نسبت به اشکهایی که می ریزیم بی تفاوت نیست. “

وی همچنین تأکید کرد که “همه گناهان ، از جمله گناهان زشت ،” به “رشد معنوی” کمک می کنند. وی تأكید كرد: “در صورت توبه ، آنها در سفر به خداوند كمك می كنند تا او را بهتر پیدا كنند.”

پاپ به این ترتیب گفت که به این ترتیب قلب برای پرستش باز است و با تمایل به “توجه ما به مشکلات منحصر به فرد” مخالفت می کند ، و هنگامی که “ترس به قلب حمله می کند و گمراه کننده ها منجر به عصبانیت ، سرگردانی و سرگردانی می شود ، از دیدن خدا امتناع ورزید. ، اندوه و افسردگی. “

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *