[ad_1]

سید محمد پاکمهر در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت ، در مورد پیش بینی ایرج حریرچی ، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، مبنی بر مرگ 800 نفر از کرون در روز ، گفت: “دلتا آخرین نسخه جهش یافته این ویروس با میزان بسیار بالا است. انتقال و انتقال و مرگ و میر نیز افزایش می یابد.

وی ادامه داد: البته اگر پروتکل های بهداشتی و اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از این بیماری انجام نشود ، مرگ و میر به شدت افزایش می یابد ؛ افزایش شدت بیماری عروق کرونر قلب و کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی انسان منجر به افزایش مرگ و میر شده است.

نماینده مردم Boynurd ، Manet و Samolgan ، Garme و جاجرم و Raz و Jorglan در مجلس یازدهم با بیان اینکه برای کاهش مرگ و میر ناشی از تاج گذاری ، پروتکل ها باید توسط مردم جدی گرفته شود ، افزود: برای متأسفانه ، در شرایط بحرانی کنونی ، ما تورها ، رستوران ها و سالن های شلوغ را انجام می دهیم.

برخی از مردم تصور می کنند که با تزریق واکسن ، بدن آنها مصون می شود و به هیچ وجه به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا نمی شوند ، بنابراین از رعایت پروتکل ها و ماسک های بهداشتی غافل می شوند ، در حالی که ویروس دلتا یک ویروس خطرناک است که قابل پیشگیری و درمان نیست ، و میزان اثربخشی واکسن ها نیز قابل توجه نیست.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: در یک سال و نیم گذشته شاهد ظهور پنج نوک تاج بودیم و طولانی شدن بیماری باعث خستگی و عادی شدن بیماری در این زمینه شده است.

این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه در روزهای اخیر شاهد بی انگیزگی دولت دوازدهم علیه تاج بوده ایم و این موضوع بر شدت بیماری و تعداد بیماران تاثیر گذاشته است ، گفت: امیدواریم نیروهای با انگیزه و فعال بیشتری در دولت سیزدهم “بیشتر در مقر تاج و نظارت جدی تر و گسترده تر بر رعایت پروتکل های بهداشتی باشید ؛ دولت باید کنترل بیشتری بر اجرای دستورالعمل ها داشته باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *