[ad_1]

امروز ، دادستان های روسیه از درخواست سازمان تعزیرات حکومتی فدرال برای الکسی ناوالنی ، رهبر مخالفان ، برای اجرای م sentenceثر مجازات تعلیقی سه سال زندان حمایت کردند ، این حکم ممکن است فردا هنگام حضور در جلسه دادرسی جدید عدالت شناخته شود.

تنش در مقابل این مخاطبان تازه فقط خواستار حضور در خیابان های متحدان نالوانی است که امروز 48 ساعت پس از یک روز تظاهرات گسترده که به بیش از 5000 بازداشت انجامید ، خواستار تظاهرات گسترده برای فشار بر دادگاه شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، دادستان ها از درخواست خدمات زندان برای در نظر گرفتن “قانونی و موجه بودن” آن حمایت كردند و استدلال كرد كه ناوالنی با رفتن به آلمان ، در شرایطی كه وی در شرایط وخیمی به سر می برد و تحت درمان مسمومیت قرار دارد ، شرایط منافع قضایی خود را نقض كرده است.

دشمن از همان لحظه اول دولت روسیه را به مسموم کردن وی متهم كرد. با این حال ، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اطمینان داد که هنگام خروج از کشور ، هیچ اثری از سم وجود ندارد و بنابراین نمی توان تحقیق در روسیه را آغاز کرد.

بازداشت حریف در اواسط ژانویه شکایت های جدی ایالات متحده و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را در پی داشت که کرملین به آنها پاسخ داد و واشنگتن را به “مداخله” متهم کرد و از این موضوع برای اعمال تحریم های جدید علیه کشور استفاده کرد.

در بحبوحه این تنش ، مخالفان یک کارزار اعتراضی یک هفته ای را آغاز کردند که بدون اجازه مقامات ، با سرکوب و دستگیری های گسترده پایان یافت.

یکی از افرادی که دیروز برای چند ساعت بازداشت شد ، همسر ناوالنی جولیا بود که به جرم شرکت در یک تجمع غیر مجاز به پرداخت جریمه ای در حدود 265 دلار محکوم شد.

علاوه بر این ، دادگاه مسکو امروز دستور بازداشت سخنگوی رهبر مخالف را به دلیل نقض محدودیت های اعمال شده توسط همه گیر که ممنوعیت تظاهرات گسترده را صادر می کند ، صادر کرد.

به گزارش دبیر مطبوعاتی دادگاه منطقه باسمانی ایرینا سوفینسکایا ، دادگاه درخواست حبس خانگی کیرا یارمیش سخنگوی نالوانی را تا 23 مارس پذیرفت ، خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد.

دادستانی خواستار اقدام مشابهی برای دو متحد نزدیک دیگر ناوالنی شد که طی اعتراضات هفته های گذشته بازداشت شدند ، نیکولای لیاسکین و دیمیتری بارانوفسکی.

سوفینسکایا اطمینان داد که حبس خانگی به این دلیل صادر شده است که سخنگوی نالوانی ممنوعیت اعتراض دولت در اعتراض به بیماری همه گیر “تهدید به یک عفونت عظیم” را در 23 ژانویه نقض کرد ، زمانی که هزاران نفر به خیابان ها آمدند و خواستار آزادی رهبر رهبر مخالفت شدند. .

دیروز ، شبکه های اجتماعی پر از فیلم هایی بود که سرکوب و دستگیری در اعتراضات را نشان می داد. پلیس به ویژه با اسلحه های بی حس و ضرب و شتم معترضان دیده شد.

سخنگوی کرملین ، دیمیتری پسکوف ، ادعای افراط و تفریط را رد کرد و اطمینان داد که پلیس ضد شورش “در برابر تحریکات” به زور و در چارچوب قانون عمل کرده است.

وی به مطبوعات گفت: “بسیاری از محرکان بودند که علیه نیروهای امنیتی تهاجمی عمل کردند ، که این غیر قابل قبول است.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *