[ad_1]

امروز دادگاه استان مسکو اعتراض به بازداشت 30 روزه رقیب روسی الکسی ناوالنی را که در 18 ژانویه صادر شد ، رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک ، قاضی موسی موسی اف اعلام کرد: “تصمیم دادگاه شهر خیمکی در استان مسکو را بدون تغییر بگذارید ، فرجام خواهی را رد کنید.”

ناوالنی 44 ساله در 17 ژانویه در فرودگاه شرمتیوو مسکو دستگیر شد ، اندکی پس از بازگشت از آلمان ، جایی که او به دلیل ادعای مسمومیت در اواخر ماه اوت به مدت 5 ماه در زندان بود ، به همین دلیل این فعال مخالف دولت را بدون هیچ گونه مدرکی متهم کرد. روسی ، چیزی که کرملین از ابتدا آن را انکار کرده است.

این دستگیری به دستور سازمان تعزیرات حکومتی فدرال انجام شد ، بر اساس آن ناوالنی با مجازات تعلیقی به جرم جرم پولشویی در سال 2014 ، شرایط آزمایشی را نقض کرد.

به حریف قبلاً هشدار داده شده بود كه در بازگشت به روسیه به دلیل نقض كنترل قضایی كه به عنوان بخشی از حكم اختلاس پنج ساله به وی تحمیل شده ، دستگیر خواهد شد.

از اواخر ماه دسامبر ، وی همچنین سو on ظن صرف 356 میلیون روبل برای کمک های مالی شخصی خود ، مورد تحقیقات جدید کلاهبرداری قرار گرفت.

طبق سرویس مجازات (FSIN ، به اختصار روسی) ، شرایط آزمایشی اعطا شده به ناوالنی به این معنی بود که حریف باید تا 29 دسامبر سال 2020 دو بار در ماه به مقامات مراجعه کند ، اما چندین بار این کار را نکرد.

به همین دلیل ، FSIN در 11 ژانویه درخواست تغییر مجازات تعلیقی را به یک مجازات واقعی داد.

در تاریخ 18 ژانویه ، دادگاهی در خیمکی دستور بازداشت 30 روزه ناوالنی را تا 15 فوریه صادر كرد.

جلسه دادرسی وی درباره اصلاح این حکم قرار است در تاریخ 2 فوریه برگزار شود.

دفاعیات ناوالنی گفت: دادگاه در تاریخ 18 ژانویه در پرونده خود مرتکب یک سری تخلف شد و اصول محرمانه بودن جلسات دادگاه را نقض کرد و شفافیت روند را تضمین نکرد.

وی همچنین با انتقاد از اینکه دادگاه حکم را بر اساس مواد غیرمرتبط صادر کرده است اظهار داشت: وکلا تأیید کردند که مقالاتی که قضاوت در قضاوت خود به آنها استناد کرده فقط در مورد کسانی که سعی در جلوگیری از مجازات کار اجباری داشتند ، پرداخت جریمه یا حبس صدق می کرد.

با این حال ، دادستان اصرار دارد که تصمیم دادگاه موجه است ، در حالی که استدلال های دفاع غیرمستقیم است.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *