[ad_1]

دادگاه مسکو امروز اولگ ناوالنی ، برادر مخالف با نفوذ الکسی ناوالنی ، را به دو ماه حبس خانگی محکوم کرد.

به گزارش رادیو اکو مسکو ، به نقل از یوروپرس ، اولگ ناوالنی به دلیل نقض اقدامات بهداشتی اعمال شده در طی همه گیری ، هنگامی که در اعتراضات ثبت شده در شنبه گذشته در کشور به نفع آزادی … برادر مو .

فعالان لیوبوف سوبول و آناستازیا واسیلیوا به همراه اولگ ناوالنی دستگیر شدند و حداقل 48 ساعت در زندان خواهند ماند ، بنابراین آنها نمی توانند در اعتراضات فراخوان شده برای فردا شرکت کنند.

دادگاه توضیح داد ، اولگ ناوالنی تا 23 مارس نمی تواند از تلفن همراه یا اینترنت خود استفاده کند.

آخر هفته گذشته ، هزاران معترض در شهرهای مختلف کشور خواستار آزادی این سیاستمدار مخالف شدند و OVD-Info طرفدار انسان تخمین زد که حدود 3700 نفر دستگیر شدند ، از جمله بیش از 1400 نفر در مسکو و بیش از 550 نفر در St. پترزبورگ در این اعتراضات 40 نفر دیگر نیز مجروح شدند که اجازه رسمی نداشتند.

ناوالنی در تاریخ 18 ژانویه اندکی پس از ورود به آلمان از مسکو دستگیر شد ، جایی که او ماهها در حال بهبودی از اتهام مسمومیت بود – مخالف برجسته ای که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین را سرزنش می کرد – و این منجر به تظاهرات به نفع وی و دستگیری هزاران معترض شد روزها.

پوتین هرگونه مسئولیت در قبال مسمومیت ادعا شده در قبال دولت خود را انکار کرده و خواستار “چارچوب قانونی” برای خواستار هرگونه بسیج شده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *