[ad_1]

فال بد برای تاج؟ غیبت یکی از کلاغ های برج لندن ، “نگهبانان” این قلعه ، این افسانه را احیا کرد که می گوید اگر کمتر از شش پرنده وجود داشته باشد ، “برج سقوط می کند و تمام امپراتوری انگلیس با آن”.

این داستان محبوب بار دیگر باعث ناآرامی نگهبانان این قلعه تاریخی در نتیجه ناپدید شدن “ملکه” آن ، ملقب به مرلین شده است که هفته هاست از بالای دیوارها پرواز نمی کند.

خرافات ترین بریتانیایی ها می ترسند که ناپدید شدن مرلین آغاز “فال بد” برای تداوم سلطنت و آینده پادشاهی متحده پس از خروج این کشور از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و به دلیل تعطیلی ملی فعلی به دلیل افزایش covid-19 باشد. .

مسئولان این قلعه ، که دارای ارزشمندترین مجموعه جواهرات سلطنتی است ، از جمله تاج شاهنشاهی ، از این ترس دارند که مرلینا پس از “غیبت طولانی مدت” خود ، در اثر توئیت قلعه واقع در رودخانه ، درگذشت. . تیمز

به گزارش EFE ، طبق فرمان سلطنتی ، برج لندن همیشه باید حداقل شش “نگهبان” کلاغ در محل خود داشته باشد تا از تحقق افسانه معروف جلوگیری کند. تاکنون 7 مورد وجود دارد ، اما ناپدید شدن مرلین خرافات را نگران می کند.

سلطنتی ترین انگلیس در جستجوی این غیبت و مرگ احتمالی مرلین ، یکی از محبوب ترین پرندگان توسط انگلیس از زمان پیوستن به گله در سال 2007 ، و “حاکم بی چون و چرای مرغخانه” است ، به گفته اصطلاح استاد Cuervos و مسئول کریستوفر اسکایف ، که اعتراف کرد که برای او “عزاداری او” زمان می برد.

افسانه

دقیقاً برای اینکه سرنوشت را وسوسه نکند ، این پادشاه کارلوس دوم (1685-1630) در قرن هفدهم بود که دستور داد پرندگان همیشه در برج بمانند و دستور داد از آنها محافظت کنند و پرهای آنها را روی بالهایشان کوتاه کنند تا ماه مارس نباشند.

همچنین ، نخست وزیر وینستون چرچیل (1874-1965) دستور داد که کلاغ های بیشتری در طول جنگ جهانی دوم وارد کشور شوند تا “جمعیت” را افزایش دهد ، زیرا فقط “یکی از آنها” از بمب گذاری که شهر را ویران کرد جان سالم به در برد.

اکنون این کار ضروری نخواهد بود ، زیرا برج لندن اعلام کرده است که در حال حاضر “هفت کلاغ در برج وجود دارد ، یک مورد بیش از حد لازم” ، بنابراین “آنها هیچ برنامه فوری برای جایگزینی جای خالی مرلین ندارند”.

مرلین ظاهر نمی شود

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *