[ad_1]

به نقل از NBC News ، گفته می شود زنی که در حمله به پایتخت آمریكا مشاركت داشت پس از شلیك گلوله توسط نیروهای امنیتی در داخل مقر قانونگذاری جان خود را از دست داد ، بدون اینکه شرایط حادثه در حال حاضر روشن باشد.

مقامات این زن را که در شرایط بحرانی از ساختمان منتقل شده بود ، شناسایی نکردند ، جایی که صحنه های تنش و درگیری بین معترضین و عوامل وجود داشت.

زنجیره CNN ویدئویی را پخش کرد که در آن صدای انفجار شنیده می شد و می توانید سقوط زن روی زمین را ببینید

تصاویر از فاکس نیوز و دیگر شبکه های خبری بین المللی کپی شده است.

از سوی دیگر ، به گفته منابعی به نقل از CNN ، یک جوان 24 ساله پس از غرق شدن در خلا در حومه پایتخت ، به شدت مجروح شد.

بازداشت شده

رابرت کونتی ، رئیس پلیس واشنگتن برای ارزیابی وضعیت اعتراضات سازمان یافته دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، که همزمان با مراسم صدور گواهینامه نتایج انتخابات نوامبر برگزار شد ، در برابر رسانه ها ظاهر شد.

به گفته کونتی ، سیزده نفر توسط عوامل وی بازداشت شدند که همه آنها “خارج از واشنگتن” بودند ، در حالی که CNN گزارش داد که پلیس کاپیتول حدود 20 نفر را بازداشت کرده است.

در وسط هرج و مرج ، یک زن بر اثر اصابت گلوله به سینه ، بدون مشخص شدن شرایط ، به شدت مجروح شد. به گفته رسانه های آمریکایی ، به گفته کومیته ، نیروهای امنیتی چندین سلاح را ضبط کردند ، وی همچنین تأیید کرد که افسران زخمی وجود دارد.

گارد ملی برای جلوگیری از این اعتراضات بسیج شد. وزارت دفاع “استقرار نیروهای امنیتی فدرال در منطقه کلمبیا” و اینکه سرپرست وزیر امور خارجه کریستوفر میلر با رهبران کنگره در تماس است این استقرار را تأیید کرد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *