[ad_1]

مشهورترین تاجر چین ، جک ما ، روز چهارشنبه در یک ویدیوی آنلاین ظاهر شد و به یک غیبت دو ماه و نیم خاتمه داد که شایعاتی را درباره آینده مغول تجارت الکترونیکی و گروه علی بابا در وی ایجاد کرد.

در فیلم 50 ثانیه ای ، ما به معلمان دریافت کمک از بنیاد خود تبریک گفت و هیچ اشاره ای به ناپدید شدن آنها یا تلاش مقامات برای تقویت کنترل علی بابا و سایر شرکت های اینترنتی در طی شش ماه گذشته نکرد. این رکورد در اخبار اقتصادی چین و سایر وب سایت ها ظاهر شد.

ناپایدار Ma معمولاً پس از عصبانیت نهادهای نظارتی با انتقاد از مقامات نظارتی در یک سخنرانی در کنفرانسی در شانگهای در 24 اکتبر ، از چشم مردم ناپدید شد.

چند روز بعد ، اولین بورس سهام گروه Ant ، یک بستر مالی ایجاد شده توسط سرویس پرداخت Alipay Alibaba ، متوقف شد.

همین امر باعث ایجاد شایعاتی در مورد دستگیری 56 ساله ما ، که بزرگترین سلبریتی تجاری جهان و سمبل رشد تکنولوژیک وی است ، دستگیر شده یا ممکن است با قانون مشکل داشته باشد. نه علی بابا و نه دولت به س questionsالات درباره او پاسخ نداده اند.

بنیاد جک ما روز چهارشنبه در بیانیه ای توضیح داد که “جک ما در مراسم آنلاین سالانه ابتکار معلمان روستایی در 20 ژانویه شرکت می کند.”

نه بنیاد و نه علی بابا به سوالات مربوط به وضعیت تاجر یا زمان برگزاری رویداد عمومی بعدی وی پاسخ نداده اند.

دولت رئیس جمهور شی جین پینگ می گوید اجرای قوانین ضد انحصاری در مورد شرکت های اینترنتی در اولویت امسال قرار دارد. علی بابا و دیگران در گذشته به دلیل نقض این قوانین جریمه شده اند.

برخی از خدمات رسانه های اجتماعی به دلیل نقض سانسور مورد انتقاد قرار گرفته اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *