[ad_1]

دانیل لوپز آکونیا ، متخصص بیماری های اپیدمی ، مسئول سابق سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، امروز با پیشرفت کمپین هشدار داد ، اسپانیا “در حال ورود به موج کامل” همه گیری ویروس کرونا است. ” مورد انتظار

اسپانیا 718،575 دوز واکسن Pfizer آمریکا را تا روز دوشنبه دریافت کرد که 82،834 مورد آن تزریق شده است.

لوپز آکونیا ، که هشدار داد این موج حتی “شدیدتر” از موج های قبلی است ، گفت: افزایش موارد به دلیل “اعطای” اقدامات حفاظتی است.

دکتر در اظهارات خود به رسانه های اسپانیایی ، جمع آوری شده توسط Ansa گفت: “در بیشتر مناطق ما روند صعودی داریم و در نتیجه در حال ورود به موج سوم هستیم.”

به نظر وی ، “برخی اشتباهات” صورت گرفت و “اقدامات شدیدتر” ، مانند بازداشت کوتاه در نوامبر ، اعمال نشد.

کمپین واکسیناسیون در اسپانیا از 27 دسامبر با ریتم های “کمی کند” آغاز شد ، به گفته لوپز آکونا ، به دلیل اینکه در 31 دسامبر و اول ژانویه در برخی از خانه های سالمندان فلج شده بود.

وی افزود: “ما باید واکسیناسیون کنیم ، مثل اینکه یک عملیات نظامی و نظامی باشد ، بدون توقف ، هر روز ، زیرا با سرعتی که می رویم ، در پایان تابستان در ماه سپتامبر به مصونیت گله نمی رسیم.”

بر این اساس ، سالوادور ایلا ، وزیر بهداشت ، در یک کنفرانس خبری گفت که این کشور “در حال افزایش موارد است و رشد همه گیر همه گیر است”.

وی در مواجهه با وضعیت “هشداردهنده” از مردم خواست “در هفته های آینده نگهبانان خود را پایین نیاورند” و بر لزوم “کاهش تدابیر” که برخی از دولت های منطقه ای امروز اقدامات سختگیرانه آن را آغاز کرده اند ، تأکید کرد.

به عنوان مثال کاتالونیا از پنجشنبه آینده و به مدت 10 روز تعطیلی شهرداری و همچنین تعطیلی مراکز خرید را اعمال کرد

طبق آخرین داده های پنجشنبه گذشته ، 241 مورد مرگ دیگر ثبت شده است که در مجموع 51،078 نفر گزارش شده و 30،579 مورد مثبت گزارش شده است که در مجموع 1،958،844 نتیجه داده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *