[ad_1]

بازیگر اتریشی و دو بار فرماندار جمهوری خواه کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر ، این یکشنبه رئیس جمهور معزول آمریکا ، دونالد ترامپ را که وی را مسئول حمله به پایتخت می داند ، متهم کرد و در این بین موافقان خود ، به ویژه گروه سوپرماتیست پسران مغرور و نازی ، موازی ایجاد کرد.

“به عنوان یک مهاجر در این کشور ، دوست دارم چند کلمه بگویم. او در یک ویدیو گفت: “من در اتریش بزرگ شدم ، من شب شیشه های شکسته را به خوبی می دانم ، این شب خشونت علیه یهودیان بود که در سال 1938 توسط معادل نازی پسران مغرور انجام شد ، و چهارشنبه یک روز شکسته شدن شیشه در ایالات متحده بود.” ، در توییتر خود ارسال کرد.

فرماندار سابق کالیفرنیا و ترمیناتور سه بار در فیلم ها هشدار داد که خشونت و هرج و مرج چهارشنبه گذشته در پایتخت “ایده هایی را خرد کرد که بسیاری آن را مسلم می دانستند” و کسانی که بخشی از آن وقایع بودند “نه تنها درهای یک ساختمان را شکستند ، که دموکراسی آمریکایی را در خود جای داده بود ، اما اصولی را که ایالات متحده بر اساس آن تأسیس شد ، زیر پا گذاشت. “

شوارتزنگر در سال 1947 در اتریش متولد شد ، دو سال پس از پایان جنگ جهانی دوم ، ادعا می کند که “در ویرانه های کشوری رشد کرده است که متحمل از دست دادن دموکراسی شده است ، در محاصره مردانی که به دلیل مشارکت در بدترین رژیم از هم گسیخته اند”. در جهان. تاریخ “.

سخنرانی شوارتزنگر احساسی بود ، اما بیش از هر چیز فراخوانی برای بیدار کردن برای مراقبت از نهادهای دموکراتیک و انعکاس آمریکایی ها بود.

از آمریکایی ها پرسید. “هیچ تفاوتی بین جمهوری خواهان و دموکرات ها” در حمایت از بایدن: “رئیس جمهور منتخب بایدن ، ما برای شما به عنوان رئیس جمهور موفقیت بزرگ آرزو می کنیم.”

این سیاستمدار جمهوری خواه پس از شرح گسترده ای از اوایل کودکی و زندگی خانوادگی خود هشدار داد: “من از اروپا هستم و دیدم که چگونه همه چیز از کنترل خارج می شود.”

“من می دانم که در این کشور و سراسر دنیا ترس وجود دارد که چنین اتفاقی در اینجا رخ دهد. من فکر نمی کنم ، اما معتقدم ما باید از عواقب وحشتناک خودخواهی و بدبینی آگاه باشیم: رئیس جمهور ترامپ سعی کرده است نتایج انتخابات و انتخابات عادلانه را بی اعتبار کنید “، این بازیگر و بدنساز را شلیک کرد.

شوارتزنگر بدون تردید متهم کرد “ترامپ” با گمراه کردن مردم با دروغ به دنبال کودتا است “و رئیس جمهور کناره گیری را” یک رهبر شکست خورده “خواند که” به عنوان بدترین رئیس جمهور در تمام تاریخ ثبت خواهد شد “.

وی گفت: “خبر خوب این است که به زودی به اندازه یک توییت قدیمی بی ربط خواهد بود.”

در طول این ویدئو تقریباً هشت دقیقه ای ، این بازیگر به ویژه نسبت به هم جمهوری خواهان خود سخت گیر بود.

وی در پایان گفت: “چند نفر از اعضای حزب خودم ، به دلیل مزخرفات خود ، همدست کسانی هستند که پرچم شورش اخلاقی را به پایتخت تحویل دادند.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *