[ad_1]

وزارت بهداشت شیلی امروز شنبه اعلام کرد که در مجموع 556،000 نفر در کشور واکسیناسیون ویروس کرونا انجام داده اند ، سه روز پس از شروع یک واکسیناسیون گسترده برای افراد مسنی که به پرسنل بهداشتی پیوستند که اولین دوز را در ماه دسامبر دریافت کردند .

دولت و شهرداری ها از چهارشنبه استادیوم ها ، میادین ، ​​مراکز ورزشی و مراکز مراقبت های اولیه خود را در سراسر کشور امکان داده اند تا هدف واکسیناسیون 5 میلیون نفر تا پایان ماه مارس و رسیدن 15 نفر از 18 میلیون ساکن در ژوئیه 2021 باشد.

شیلی. مشوق هایی برای کمپین واکسیناسیون آنها (عکس از توییتر @ saludarica). @

از روز چهارشنبه ، کمپین رایگان و داوطلبانه تلقیح برای کل مردم ، پاسخ بزرگی از سالمندان بالای 80 سال دریافت کرده است ، اولین بار در این هفته فراخوانده می شود.

بسیاری در تمایل خود برای به دست آوردن آزادی از دست رفته از مارس سال گذشته به دلیل همه گیری موافقت کردند.

وزیر بهداشت انریکه پاریس گفت 112،619 نفر بالای 85 سال فقط در روز جمعه واکسینه شده اند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه ، وزیر گفت: “آنها وجدان منحصر به فردی دارند و با تلاش ، خوشحالی و اعتقاد راسخ خانه های خود را ترک کرده اند که این امر امیدواری به آینده آنها را باز می کند.”

شیلی با متوسط ​​حدود 4000 مورد روزانه ، واکسیناسیون خود را با اولین دو دوز از آزمایشگاه Sinovac چین آغاز کرد و بیش از 740،000 عفونت و 18808 مرگ را به آن افزود.

توافقات

ایالت Trans-Andean واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را در ماه دسامبر آغاز کرد وقتی اولین گروه 154،000 دوز را از آزمایشگاه Pfizer آمریکا دریافت کرد.

شیلی برای خرید حدود 36 میلیون دوز با Pfizer ، Sinovac ، Johnson & Johnson و AstraZeneca توافق کرده است. تاکنون هیچ قراردادی با مدرنا منعقد نشده است و آنها پیشرفت بعدی را با اسپوتنیک V روسیه منتفی نمی دانند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *