[ad_1]

مقامات بهداشتی شیلی ضمن ثبت 2450 عفونت جدید از این بیماری ، مرگ و میر ناشی از Covid-19 را در 24 ساعت گذشته بررسی نکرده اند.

با این ارقام ، تعداد جهانی شیلی در حال حاضر 620،641 نفر آلوده به Covid-19 است – 16،626 نفر از آنها فعال و 16،767 مرگ است.

در مورد وضعیت بیمارستان ، 787 نفر به دلیل Covid-19 ، 618 با تنفس مکانیکی و 68 منتقد در شیلی بستری هستند. تاکنون 586،900 نفر در این کشور آمریکای لاتین از این بیماری بهبود یافته اند.

در طول روز ، دولت شیلی از تشدید اقدامات برای ورود به این کشور به دلیل نسخه انگلیسی Covid-19 خبر داد.

به ویژه ، همانطور که به طور مفصل از طریق حساب کاربری توییتر وی شرح داده شده است ، از این پنجشنبه ، همه شیلیایی ها و خارجی های مقیم شیلی که وارد کشور می شوند باید تحت PCR منفی قرار بگیرند که حداقل 72 ساعت قبل از پرواز انجام شده است. این الزام جدید به الزام به انجام قرنطینه ده روزه در بدو ورود به شیلی که از قبل لازم بود ، اضافه می شود.

وزیر بهداشت ، انریکه پاریس امروز دوشنبه کشف مورد دوم جهش انگلیس را تأیید کرد. وی با بیان اینکه بیمار در 22 دسامبر از مادرید به سانتیاگو ، پایتخت رسید ، گفت: “ما یک مورد جدید از عفونت Covid-19 را با نسخه انگلیسی کشف کرده ایم.”

در مورد وضعیت سلامتی خود ، وی اظهار داشت که “یک فرد سالم ، بدون سابقه بیماری ، در شرایط عمومی خوب ، بدون علامت و از قبل برای پیشگیری در بیمارستان بستری شده است” ، که توسط رادیو تعاونی گزارش شده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *