[ad_1]

یک دوز واکسن آکسفورد که توسط آزمایشگاه AstraZeneca تولید شده است ، 67٪ اثربخشی را در برابر ویروس کرونا نشان می دهد ، این میزان در دوز دوم به 82٪ رسیده است ، که طبق گفته داروساز غول پیکر ، از دو رقم Pfizer و Sputnik V کمتر است.

این نتیجه از تصمیم دولت انگلیس برای به تعویق انداختن فاصله بین دوز اول و دوم به جای شش هفته ، همانطور که در وهله اول توصیه می شود ، پشتیبانی می کند.

وی گفت: “نتایج نشان داد كه اثر واكسن 76٪ پس از دوز اول است ، با اینكه محافظت تا دوز دوم حفظ می شود. با فاصله دوز 12 هفته یا بیشتر ، اثر واكسن به 82٪ افزایش یافت.” یادگیری.

این واکسن همچنین در تجزیه و تحلیل اولیه مطالعات مرحله III ، 100٪ محافظت در برابر بیماری های جدی ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تأیید می کند.

اگرچه نتایج این آزمایش مقدماتی است و همچنان در مجله معتبر علمی لانست مورد بررسی قرار می گیرد ، اما این امیدواری ها برای دولت انگلیس برای لغو محدودیت های قرنطینه ای که در ماه دسامبر وضع شده بود ، افزایش می یابد.

انگلیس در حال حاضر بیش از 9.3 میلیون نفر را با میانگین رکورد 600000 نفر در روز واکسینه کرده است.

وی گفت: “این تجزیه و تحلیل اولیه مجدداً تأیید می کند که واکسن ما از ابتلا به بیماری های جدی جلوگیری می کند و افراد را از بیمارستان دور می کند. علاوه بر این ، افزایش فاصله دوز نه تنها اثر واکسن را افزایش می دهد بلکه باعث می شود افراد بیشتری از قبل واکسینه شوند.” بیانیه Mene Pangalos ، معاون اجرایی رئیس تحقیق و توسعه بیو دارو.

وی گفت که همراه با یافته های جدید برای کاهش انتقال ، “ما معتقدیم که این واکسن تأثیر واقعی در همه گیری خواهد داشت.”

از طرف خود ، اندرو پولارد ، محقق ارشد آزمایش واکسن آکسفورد و یکی از نویسندگان مقاله ، گفت که نتایج جدید تأیید مهم داده های میانی را فراهم می کند که به تنظیم کننده هایی مانند انگلیس و سایر نقاط جهان کمک می کند تا استفاده اضطراری از واکسن

به عقیده وی ، وی افزود که این امر همچنین به پشتیبانی از توصیه های پیشنهادی کمیته واکسیناسیون و ایمن سازی مشترک برای یک دوره تقویت کننده 12 هفته کمک می کند ، در حالی که به دنبال روش بهینه برای پیاده سازی است و به ما اطمینان می دهد که 22 روز از مردم محافظت می شود. یک دوز واکسن. “

این واکسن را می توان در شرایط خنک کننده طبیعی (دو تا هشت درجه سانتیگراد / 36-46 درجه فارنهایت) ذخیره ، حمل و پردازش کرد و حداقل به مدت شش ماه انجام داد و در شرایط بهداشتی موجود تجویز کرد.

انگلستان با بیش از 104،520 کشته ، در اروپا بیشترین آسیب را از این بیماری همه گیر دیده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *