[ad_1]

یک قسمت غیرمعمول گیجی در لوگو اسپانیا رخ داد ، زمانی که خانواده ای زنی را که ظاهراً بر اثر ویروس کرونا ویران شده بود مشاهده می کردند و دفن می کردند ، اما 10 روز بعد دوباره در خانه سالمندان محل اقامت خود ظاهر شد.

قهرمان داستان روژلیا بلانکو ، 85 ساله است. این زن به دلیل بیماری Covid-19 بیمار شد و چند روز بعد خانواده خبر دریافت وی از ویروس را دریافت کردند.

آنها مراقب او بودند و او را به خاک سپردند ، اما چند روز بعد یک تماس آنها را مبهوت کرد: او از محل اقامت بود ، جایی که به آنها گفتند روژلیا در انتظار آنها است. این زن ویروس کرونا را شکست و کسی که در واقع درگذشت هم اتاقی وی بود.

بنیاد سن رزندو ، که محل اقامت San Bartolomeu de Hove در محل اقامت روژلیا را اداره می کند ، وضعیت را “یک تصادف” توصیف کرد. بنا به دلایلی ، هویت این دو زن روزی تلاقی می کند که یک آمبولانس مشترک دارند تا به دلیل تصویر ویروس کرونا ، برای مراقبت بهتر منتقل شود.

“من فکر می کنم آنها چند روز بعد گیج شدند ، زیرا در ابتدا مطمئن هستم که آنها در مورد عمه من به من می گفتند: آنها به من گفتند او وقتی خوشحال بود آواز می خواند و روژلیا اینگونه است!”

این سردرگمی هنگامی کشف شد که ده روز پس از مرگ هم اتاقی روژلیا ، وی را برای بازگشت به محل اقامت مرخص کردند. آنها در آنجا منتظر شریک زندگی خود شدند ، اما روژلیا وارد شد.

شوهر زن “من بر آن مسلط نبودم. او گفت غیرممکن است که روژلیا نتواند آنجا باشد زیرا ما او را دفن کرده ایم. “

خانه سالمندان در بیانیه ای گفت که این حادثه “یک رویداد خاص در میان بیش از 100 انتقال از دسامبر است.”

“این فاش شد زیرا عمه من زنده مانده بود. چه کسی می داند چند خانواده غریبه در طاقچه خود دارند؟ “برادرزاده روجلیا بسته شده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *