[ad_1]

فرانسه از شنبه آینده محدودیت های جدید اعمال شده در نتیجه شیوع ویروس کرونا را اعمال خواهد کرد.

نخست وزیر فرانسه ژان کاستکس اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع بیشتر Covid-19 ، از ساعت 18:00 مقررات منع رفت و آمد ملی (که هم اکنون از ساعت 20:00 آغاز می شود) آغاز می شود.

این اقدام برای جلوگیری از بازگشت بیماری همه گیر به دلیل وخامت اوضاع در کشورهای همسایه ، برای حداقل دو هفته در سرتاسر خاک فرانسه اجرا خواهد شد. شیوع ویروس کرونا در فرانسه در 7 روز گذشته 187.8 مورد در هر 100000 نفر است.

این مقام مسئول همچنین توضیح داد که کلیه مسافرانی که وارد کشور خارج از اتحادیه اروپا می شوند باید قبل از سفر به فرانسه در یک تست منفی قبول شوند و پس از ورود به مدت یک هفته در انزوا باشند. بعد از این قرنطینه ، آزمایش دوم باید انجام شود.

Castex ، با بیان اینکه اوضاع کشور “تحت کنترل” است اما “شکننده” است ، گفت: “اولین داده هایی که داریم نشان می دهد که ما توانستیم پایان دوره تعطیلات سالانه را بدون اپیدمی پشت سر بگذاریم.”

Castex با میانگین روزانه ملی حدود 16000 مورد جدید ، اظهار داشت كه عفونت هنوز زیاد است و این اقدامات در درجه اول با هدف جلوگیری از پیشرفت نسخه انگلیسی انجام می شود كه از این تعداد روزانه حدود 200 مورد در فرانسه و آفریقای جنوبی ، با فرکانس پایین تر.

فرانسه 2.83 میلیون مورد و 69.031 مورد مرگ ناشی از covid-19 را ثبت کرده است.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *