[ad_1]

پاپ فرانسیس این یکشنبه از کسانی که برای رفتن به تعطیلات از هواپیماهای شخصی استفاده می کردند انتقاد کرد و به “کسانی که در خانه ماندند” یا “مشکلات اقتصادی” مبتلایان به بیماری همه گیر ویروس کرونا فکر نکرد.

پنتاکیشن بعد از یک نماز سنتی آنجلوس در واتیکان که این یکشنبه برگزار شد ، شکایت کرد: “من چیزی در روزنامه ها خواندم که بسیار ناراحتم کرد. در یک کشور ، به خاطر نمی آورم که بیش از 40 هواپیما برای فرار از قرنطینه و استراحت باقی مانده است.”

خورخه برگلیو انتقاد می کند: “افرادی که خوب هستند اما به کسانی که در خانه می مانند ، در مورد مشکلات اقتصادی بسیاری از افرادی که تحت قرنطینه قرار گرفته اند ، در مورد بیماران فکر نمی کنند.”

اظهارات پاپ پس از آن بود که به عنوان مثال ، مطابق مطبوعات اروگوئه ، بیش از 60 هواپیمای شخصی از Mercosur قبل از بستن مرزهای اروگوئه قبل از کریسمس ، به فرودگاه بین المللی پونتا دل استه رسیدند.

برای پاپ ، که مشخص نکرد منظور کدام کشور است ، کسانی که قیام کردند فقط “برای استراحت ، لذت” فکر کردند.

فرانسیس ، كه از كتابخانه كاخ رسولان واتیكان ، نه از پنجره معمول مشرف به میدان سنت پیتر ، به عنوان بخشی از برنامه مقدس مقدس برای جلوگیری از حضور مrsمنان ، به فرشته دعا كرد ، اضافه كرد: “این خیلی درد دارد.” در خیابان ها به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت ایتالیا ، که به دنبال جلوگیری از موج سوم ویروس کرونا است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *