[ad_1]

جلیل رحیمی جهان آبادی در مصاحبه با خبرنگار آژانس خانه ملتوی با اشاره به اهمیت فعالیت های کمیسیون محور قوه مقننه گفت: با نگاهی به پارلمان های کشورهای مختلف می توان دریافت که اقدامات اصلی آنها در کمیته ها انجام می شود که نشان دهنده جایگاه این مهم است.

نماینده مردم تربت جام ، تایباد و باخذر در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از موضوعات مطرح شده در صحن علنی غیر تخصصی است ، بنابراین باید کارهای بیشتری در کمیته های مجلس انجام شود.

وی با اشاره به اینکه حضور در صحنه های عمومی باید محدودتر شود و ساعات جلسات کمیته افزایش یابد ، ادامه داد: امروز شاهد افزایش گسترش تاجگذاری در کشور هستیم ، بنابراین اگر کمیته های بیشتری فعالیت کنند ، ما آیا می توانیم شاهد حضور کمیسیون های بهداشت در استان ها برای حل مشکلات مردم باشیم.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه هنوز نقش فعلی کمیته های مجلس در این زمینه به جایگاه مطلوب نرسیده است ، بنابراین جای شکایت هیئت مدیره وجود دارد ، افزود: به عنوان مثال در مواجهه با برخی همسایگان نیاز به از بین بردن تنش ها است. کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ممکن است فراتر از یک اتاق بسته کار کند تا در یک چارچوب خاص برای رسیدگی به این مسائل کار کند.

یکی از اعضای کمیته امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در واقع ، فعالیت کمیسیون بیشتر می تواند بعد نظارت و حضور نمایندگان در صحنه را در میان مردم و استان های مختلف تقویت کند.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *