[ad_1]

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، لایحه ای را اعلام کرد که برای 100 هزار دلار جریمه برای رسانه های اجتماعی که کاندیداها را برای سمت در این کشور سانسور می کند ، جریمه می کند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی ، جمهوری خواه تأیید کرد که این تحریم ها برای این شرکت اعمال خواهد شد ، الگوریتم های آن به نفع یک نامزد نسبت به دیگری شناخته می شود.

فرماندار گفت: “طبق پیشنهاد ما ، اگر یك شركت فن آور در حین انتخابات كاندیدایی را برای سمت سیاسی در فلوریدا از پلت فرم خود حذف كند ، می تواند تا 100.00 دلار در روز جریمه نقدی داشته باشد تا زمان احراز حساب نامزد.”

دسانتیس در سخنرانی خود این غول ها را به عنوان “الیگارشی” و “انحصار” معرفی کرد که طبق برنامه سیاسی خود از اطلاعات استفاده می کنند. و آنها همچنین “تهدیدی آشکار برای حق آزادی بیان” هستند.

این لایحه که هنوز در حال تهیه است ، علاوه بر لایحه دیگری است که تجارت سازمانهای دولتی با شرکت های فناوری مانند توییتر و فیس بوک را ممنوع می کند.

دسانتیس گفت: “ما قدرتی را كه سانسور شما بر سازمانها و افراد دارد ، از جمله آنچه من معتقدم تبعیض كامل است ، دیده ایم.”

این سیاستمدار جمهوری خواه معتقد است که گرایش نسبی به محافظه کاران وجود دارد و این توجیه است که شبکه های اجتماعی پیروان جنبش زندگی سیاه را سانسور نکرده اند ، جنبشی که به گفته وی ، از این بسترها برای تحریک خشونت استفاده کرده است.

ژانویه گذشته ، توییتر و فیس بوک پس از اقدامات خشونت آمیز که در اوایل همان ماه بر پایتخت تأثیر گذاشت ، حساب رئیس جمهور وقت ترامپ را برای همیشه مسدود کردند.

استیضاح دوم

اعلامیه دسانتیس در همان روزی منتشر شد که وکلای دونالد ترامپ گزارش های دفاعی خود را درباره استیضاح قریب الوقوع خود به سنا ارائه دادند.

رئیس جمهور پیشین پس از حمله پیروانش به پایتخت نشین در واشنگتن و خسارت شدید و کشته شدن چندین نفر ، به دامن زدن به قیام متهم شده است.

در مقاله ای که توسط دفاعیه ارائه شد ، وكلا تأیید می كنند كه وقتی ترامپ به پیروان خود گفت كه “اگر آنها نبرد نكنند ، ایالتی نخواهند داشت” ، منظور او خشونت نبوده ، بلكه “مبارزه برای امنیت بیشتر در انتخابات بوده است. “روند”.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *