[ad_1]

طبق گزارش ها خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه محمد بیگی یکی از اعضای کمیسیون بهداشت و رئیس فراکسیون حمایت از جوانان و خانواده در حاشیه همایش بزرگ انجمن پزشکان حمایت از آیت الله رئیسی به خبرنگاران گفت که مردم انتظار دارند صدای عدالت در بهداشت و درمان و رفع تبعیض در دسترسی امروزه ، مردم در مناطق فقیرنشین انتظار دارند صدای زنگوله های عادلانه در بهداشت و درمان و رفع تبعیض در دسترسی به خدمات بهداشتی مختلف و کاهش درد و رنج بیماران برطرف شود. بدون شک ، خدمات صادقانه و مسئولیت عرفانی می تواند در دولت انقلابی جوان بوجود آمده و زمینه را برای خدمت به مردم و انقلاب فراهم کند..

وی ادامه داد: ما امیدواریم که بتوانیم حمایت دولت سلامت محور توسط کادر بهداشتی در مدیریت تاج ، افزایش اشتغال پرستاران و مدافعان بهداشت ، تغییر وضعیت بهداشت و کارکنان بیمارستان ، برای رفع مشکلات را افزایش دهیم. پزشکان و دستیاران جوان ، بهبود آموزش در علوم و رشته های پزشکی. “طب ایرانی و مکمل ، ادغام طب سنتی در شبکه بهداشت و ارتقا of استفاده از خدمات بهداشتی الکترونیکی از جمله مواردی است که می تواند به طور جدی در دولت آینده مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین ، آبیک و البرز در مجلس یازدهم یادآور شد: خوشبختانه به زودی پس از رفع تردیدها و اعتراض های هیئت امنا ، قانون حمایت از جوانان و خانواده برای اجرا آماده می شود ، بنابراین ما انتظار داریم درخواست های جدی از دولت آینده ارائه شود. “بودن ، حمایت لازم از این قانون و اجرای آن را ارائه دهید.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *