[ad_1]

سرانجام انگلیس قرنطینه هتل را از 15 فوریه برای کلیه شهروندان و ساکنان انگلیس که از آمریکای جنوبی از جمله آرژانتین ، آفریقای جنوبی ، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و پرتغال وارد این کشور می شوند ، اعمال خواهد کرد.

وزارت بهداشت و رفاه انگلستان (DHSC) گفت كه از این پس افرادی كه از كشورهای “لیست قرمز” به انگلیس بازمی گردند باید به مدت 10 روز در محل اسكان ارائه شده توسط دولت قرنطینه شوند ، اما از مسافران هزینه می شوند.

در حال حاضر ورود مسافران خارج از انگلیس در کشورهایی که در لیست قرمز دولت قرار دارند ، ممنوع است و بنابراین در حال حاضر تحت تأثیر برنامه قرنطینه نیستند.

محدودیت حرکت

از طرف دیگر ، انگلیسی ها نمی توانند به کشورهای دیگر اروپا سفر کنند مگر اینکه توجیهی داشته باشند و کسانی که از قاره برمی گردند مجبورند در خانه قرنطینه کنند ، به استثنای پرتغال که در هتل ها انجام می شود.

هدف از این اقدام کنترل شیوع ویروس کرونا در ویروس کرونا است که برای اولین بار در آفریقای جنوبی و برزیل شناسایی شد و به گفته دانشمندان می تواند آلودگی بیشتری داشته و از اثر بخشی واکسن ها بکاهد.

دولت در حال تلاش برای اجرای این اقدام در هتل ها است كه هزینه های آن بر عهده مسافران است.

به گفته بی بی سی ، تخمین زده می شود که هتل های نزدیک فرودگاه هایی مانند هیترو ، گاتویک ، لندن سیتی ، بیرمنگام ، بریستول ، منچستر ، ادینبورگ ، گلاسگو و آبردین برای حدود 1500 نفر از ساکنان انگلستان که انتظار می رود از کشورهایی که در آنها گزینه های جدید وجود دارد برگردند.

قیمت

مسافران باید به طور متوسط ​​هزینه روزانه 80 پوند (حدود 110 دلار) در تسهیلات هتل مورد تأیید دولت به مدت ده روز بپردازند.

علاوه بر این ، توسط مأموران امنیتی که در صورت رفتن به خارج از کشور آنها را همراهی می کنند ، محافظت می شود.

مسافران قرنطینه سه بار در روز در اتاقهای خود با گزینه های گرم و سرد پذیرایی می شوند. در آنجا چای ، قهوه ، میوه و آب وجود خواهد داشت.

گفته می شود حدود 28000 اتاق هتل برای قرنطینه رزرو شده است.

از این نظر ، وزیر امور خارجه جیمز اومرلی از این اقدام دفاع کرد ، اما گفت هنوز نمی داند چه تعداد هتل ثبت نام کرده اند.

در بیانیه وزارت بهداشت و رفاه انگلیس آمده است که طبق بیانیه ای که بی بی سی کپی کرده است ، آنها در تلاشند اتاق های لازم را تأمین کنند و با بیش از 60 شرکت در صنعت هتلداری و جهانگردی مذاکره کرده اند.

در همین حال ، حزب کارگر ، که از این اقدام حمایت می کند ، معتقد است که قرنطینه باید به همه مسافران بین المللی ، نه فقط برخی از کشورها ، گسترش یابد.

از طرف دیگر ، دولت در حال ارزیابی کاربرد استفاده از گذرنامه واکسن دیجیتال است.

به گفته منابع دولتی به اسکای نیوز ، یک گروه تحقیقاتی در حال کار بر روی این موضوع هستند ، زیرا تمرکز بر روی اتفاقاتی است که پس از توزیع واکسن ها در سراسر جهان برای سفرهای بین المللی رخ خواهد داد.

انگلستان ، کشوری که در اروپا بیشترین آسیب را در این ویروس جدید دیده است ، از زمان آغاز شیوع همه گیر بیش از 109000 کشته داشته است ، انتظار می رود در 8 مارس با از سرگیری مدارس ، به تدریج از قرنطینه خارج شود.

تاکنون بیش از 10.5 میلیون نفر با متوسط ​​600000 تلقیح در روز واکسینه شده اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *