[ad_1]

مصطفی رضا حسینی کوت آبادی در گفت وگوی خبرنگار خبرگزاری خانه ملت وی با انتقاد از گران بودن قیمت خودرو در بازار گفت: در حال حاضر شاهد افزایش قیمت تمام اجناس موجود در بازار هستیم که دلایل مختلفی دارد ؛ هزینه مشکل جدیدی نیست و کشور هر چند ماه یکبار با افزایش قیمت کالاها روبرو می شود و مقامات هزینه را با بهانه هایی مانند نرخ ارز و تحریم ها توجیه می کنند ، در حالی که علاوه بر این موضوعات گروه هایی در صنعت ، معدن ، تجارت و قیمت های تجاری وجود دارد. به پرده ها فعال هستند.

نماینده مردم بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجایی که دولت سیزدهم در حال حاضر بر سر کار است و ممکن است برخی در آینده به دلیل کاهش قیمت کالاها مانع کار وزیر جدید صنعت ، معدن و تجارت شوند ، کار دشواری است. بعد از بزرگ شدن پیچیده است.

وی با اشاره به اینکه اراده ای برای کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفان وجود ندارد ، افزود: در روزهای اخیر برخی تولیدکنندگان و تجار قیمت را افزایش داده اند ، بنابراین اگر دولت بتواند قیمت کالاها را کاهش دهد ، این واحدها سود خواهند برد. به

عضو کمیته صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه خودروسازان برای دولت ها محرمانه شده اند ، ادامه داد: برخی از افراد در شرایط کنونی سعی دارند از طریق قیمت گذاری شوک های بازار را افزایش دهند ، در این شرایط مردم قربانیان اصلی این امر هستند. روند.”

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *