[ad_1]

نیکلاس مادورو ، سیاستمدار و رهبر اتحادیه ونزوئلا ، سرمایه گذاران از همه کشورها ، از جمله در ایالات متحده را فراخواند و گفت که درهای آنها در کشورشان “باز” ​​است ، “زیرا در اینجا جهانی برای سرمایه گذاری در نفت ، گاز و گردشگری وجود دارد.”

وی در طی مصاحبه ای با رئیس جمهور مقداری تحسین شده با روزنامه نگار ایگناسیو رامونت برای زنجیره TeleSur ، وی اطمینان داد كه مجلس شورای ملی جدید ، كه در 6 دسامبر سال گذشته از انتخابات بیرون آمد ، آنها در سطح بین المللی شناخته نشده اند و بیشتر آنها در مخالفت شرکت نکرد ، “قانونی برای انعطاف پذیری بیشتر شرایط دسترسی به سرمایه خارجی تصویب خواهد کرد.”

از طرف دیگر ، وی اطمینان داد که “دولت ایالات متحده ضرر بزرگی به سرمایه گذاران وارد کرده است” زیرا در زمان آمدن رئیس جمهور دونالد ترامپ ، “ما 120،000 میلیون پرداخت کردیم ، اما آنها مانع ما شدند و ما دیگر پرداخت آنها را متوقف کردیم.”

از این نظر ، گرچه وی گفت که باید “محتاط” باشد ، اما انتظار زیادی برای تغییر دولت در ایالات متحده ، جایی که جو بایدن دموکرات از 20 ژانویه روی کار خواهد بود ، نشان نداد.

“ترامپ در حال ترک است … ما خواهیم دید که آیا سیاست مضر و افراط گرایانه او علیه ونزوئلا نیز با عزیمت ترامپ از بین خواهد رفت … خواهیم دید …” 20 ژانویه آینده.

“من همیشه گفته ام که امیدوارم با عزیمت ترامپ ، سیاست افراطی و بی رحمانه او علیه ونزوئلا از بین برود و امیدوارم گفتگو با بایدن و ایالات متحده بر اساس یک برنامه سازنده برقرار شود. گرچه بعید است ایالات متحده روابط دیپلماتیک خود را از سر بگیرد. از ونزوئلا

از این نظر ، او لئوپولدو لوپز را متهم کرد: “فعالیت های لابیگری زیادی وجود دارد. وی گفت: “دیروز اطلاعاتی در مورد این دزد و قاتل به نام لئوپولدو لوپز به دست من رسید: او دو شرکت لابی نزدیک به حزب دموکرات در واشنگتن را استخدام می کند تا لابی را برای افراط گرایی راست ونزوئلا در مقابل دولت جدید بایدن آغاز کند.”

در بخش دیگری ، رئیس جمهور خاطرنشان كرد كه “77.3٪ از معاملات تجاری این كشور در سال 2020 به روش بولیوار از طریق روش های پرداخت الکترونیك انجام شده است. این نشان دهنده وزنی است که پول ملی هنوز در اختیار دارد “، مادورو گفت ، اگرچه او به این واقعیت اشاره نکرد که بولیوار فوره 95٪ از ارزش خود را در سال 2020 از دست داد.

وی در مورد سایر جنبه های اقتصاد ، محکوم کرد که بحران شدید ونزوئلا به دلیل “محاصره شاهنشاهی” ایجاد شده است ، اگرچه وی تأکید کرد که “نمی توان در مورد دلارسازی کل اقتصاد ونزوئلا صحبت کرد.”

“بخش بزرگی از این اشتباه (…) اتحادیه اروپا و دولت های اروپا است. نه تنها دونالد ترامپ ، زیرا کسی که به دنبال دونالد ترامپ رفت ، اتحادیه اروپا بود ، از تمام سیاست های وحشیانه ، افراط گرایی راست گرایانه ، همه سیاست های بی معنی و غیرقابل نمایش حمایت می کرد. “، او گفت.

وی گفت: “نمی توان گفت ونزوئلا ، مانند اكوادور ، یك اقتصاد دلاریزه است. این امر مانند پاناما به وزارت خزانه داری آمریكا بستگی ندارد. نه.”

مادورو اظهار داشت که برای ونزوئلا ، کار با ارز یک مزیت بزرگ است. “ما حتی برخی از قالب ها را برای پرداخت با ارز دیجیتال ایجاد خواهیم کرد ، با یک حساب پس انداز ارزی در بانک ونزوئلا. حساب های پس انداز و حساب های جاری ارز مجاز است و مردم می توانند قیمت ارز را به بولیوار در بازار مشترک کشور پرداخت کنند. “، او توضیح داد.

وی افزود: “ما باید کیفیت ارز ونزوئلا را بهبود بخشیم. ما باید به کاهش تورم ادامه دهیم ، که هنوز هم بسیار بالا است ، اگرچه به تدریج آن را کنترل می کنیم.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *