[ad_1]

مطبوعات بین المللی گزارش دادند ، نیکلاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا برای دومین بار در عرض سه ماه اعلام کرد که کشورش یک داروی ضد ویروس پیدا کرده است که “100٪ ویروس کرونا را خنثی می کند”.

مادورو در بیانیه ای که از تلویزیون دولتی VTV پخش شد ، گفت: “من می توانم دارویی را كه 100٪ ویروس كرونا را خنثی می كند ، ارائه كنم.”

به نقل از اروپا پرس ، وی توضیح داد که در حال اعلامیه “است که پس از دریافت مجوز بهداشت رسمی در کشور ، حق ثبت اختراع ملی و بین المللی را ایجاد کرده است”.

رئیس جمهور این دارو را “گوتیک معجزه آسایی” توصیف کرد که طی آن “آزمایش های گسترده” طی 9 ماه گذشته بر روی بیماران مبتلا به ویروس کرونا انجام شد و “نتیجه خوبی” داشت.

وی گفت: “این داروی ضد ویروسی به عنوان بخشی از درمانی که در ونزوئلا به بیماران مبتلا به کوید -19 داده می شود ، استفاده شده است و نتایج خوبی به دست می دهد ؛ Carvativir یک داروی ضد ویروس قدرتمند از ونزوئلا است ، در اینجا ما به انسانیت فکر می کنیم.”

مادورو اطمینان داد که این هفته “جلسه ای با رهبران بهداشت کشور برای ایجاد سیستم توزیع مستقیم هزاران نفر به مراکز بهداشتی کشور” برگزار خواهد شد.

وی تأکید کرد که Carvativir “در مجموعه داروهای ویروس کرونا قرار می گیرد” که در ونزوئلا استفاده می شود.

در 25 اکتبر ، مادورو اعلام کرد که یک نهاد تحقیقاتی دولت وی مولکولی را کشف کرده است که ویروس کرونا را به طور کامل از بین می برد.

رئیس جمهور وقت گفت: “ونزوئلا به دارویی دست یافته است که 100٪ ویروس کرونا را لغو می کند ، پس از شش ماه مطالعه در موسسه تحقیقات ونزوئلا (ICIV) ما”.

در آن روز ، گابریلا خیمنز ، وزیر علوم و فناوری توضیح داد که ICIV شش ماه پیش شروع به مطالعه فعالیت بیولوژیکی سلول های تحت تأثیر Covid-19 کرده و تحت غلظت های مختلفی از اصل فعال شناسایی شده قرار گرفته است.

این مقام مسئول گفت: “این مشتق اسید اورسولیک است و این مولکول 100٪ مهار تکثیر ویروس را در شرایط آزمایشگاهی نشان می دهد.”

خیمنز اضافه کرد که “بعداً در افراد سالم مورد بررسی قرار گرفت بدون اینکه در دوزهایی که در حضور ویروس مشاهده می شود ، سمیت نشان دهد.”

مادورو و خیمنز سپس تأکید کردند که آنها امیدوارند سازمان بهداشت جهانی (WHO) نتایج بدست آمده توسط IVIC را تصویب کند تا آنها بتوانند از طریق اتحاد های بین المللی برای تولید انبوه این مولکول ایستادگی کنند.

دلسی رودریگز معاون رئیس جمهور امروز اعلام کرد که ونزوئلا از زمان آغاز شیوع بیماری همه گیر ، 123709 مورد تایید شده ویروس کرونا و 1114 مورد مرگ بر اثر این بیماری را جمع آوری کرده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *