[ad_1]

محمود عباساده در مصاحبه با خبرنگار آژانس خانه ملتوی با بیان اهمیت لغو قوانین به عنوان یک اولویت و یک ضرورت ، گفت: یکی از زیرساخت های توسعه هر کشور قوانین موجود در مناطق مختلف است که کشور تحت آن اداره می شود.

نماینده مردم مشکینشار در مجلس شورای اسلامی بر این اساس یادآور شد: قوانین در کشور ما بسیار متراکم ، متناقض ، متناقض و آزار دهنده است که در بسیاری از موارد دست و پاگیر است و مانع توسعه می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از مهمترین مأموریتهای مجلس بررسی قوانین است و افزود: قوانین برای اصلاح اشتباهات و رفع مشکلات باید بررسی شود که البته این امر به یک درخواست بسیار حیاتی نیاز دارد.

عباساده مشکینی در ادامه با تأکید بر اینکه مجلس باید 50٪ از وقت خود را به بازنگری قوانین اختصاص دهد ، گفت: مکانیزمی برای این کار در پارلمان وجود دارد و کمیته های مربوطه باید این درخواست را پیگیری کنند.

سرانجام سخنگوی کمیته امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از نیازهای بررسی قوانین تعامل نیروها است ، خاطرنشان کرد: و حتی یک دفتر کوچک نیز می تواند قانونی را شناسایی کرده و گزارش کند اجاره یا تولید تا دولت بتواند آن را در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *