[ad_1]

وزارت خزانه داری ایالات متحده روز دوشنبه مجوز فعالیت با رهبر مخالف ونزوئلا ، خوان گوئیدو را که وی را “رئیس جمهور موقت” می شناسد ، صادر کرد و هرگونه فعالیت با پارلمان منتخب در آخرین انتخابات را که توسط مخالفان و رأی دهندگان به نام نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا.

سرویس کنترل دارایی های خارجی وزارت دارایی مجوزی به نام 31A به نام Guaydo به شورای ملی منتخب در سال 2015 – با اکثریت مخالف – و سایر افراد مجاز که از تحریم های مصوب 5 آگوست 2019 معاف هستند ، صادر کرد. г.

در این سند آمده است: “شهروندان ایالات متحده مجاز به انجام معاملات و فعالیت ها با هر شخصی هستند كه توسط گوایدو ، شورای ملی چهارم یا كمیته تفویض شده منصوب شده باشد”. این دستور حاکی از آن است که واشنگتن به رسمیت شناختن شورای ملی ، که در سال 2015 انتخاب شد و امروز مأموریت او به پایان می رسد ، به عنوان یک نتیجه از انتخابات قانونگذاری 6 دسامبر ، حمایت می کند.

بعلاوه ، دستور وزارت دارایی “هرگونه معامله یا فعالیت با مجلس مentسسان ملی را كه توسط نیكولاس مادورو یا با شورای ملی غیرقانونی كه از 5 ژانویه 2021 آغاز به كار می كند ، از جمله اعضا و كارمندان آن” منع می كند. این مجوز جایگزین مجوز عمومی 31 از 5 آگوست 2019 می شود.

بزرگسالان چندین کشور حقانیت آن را به رسمیت نمی شناسند. (AP)

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *