[ad_1]

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان کاملاً متقاعد شده که سرعت واکسیناسیون ویروس کرونا افزایش خواهد یافت ، همانطور که وی در پادکست هفتگی خود که این شنبه منتشر شد توضیح داد.

سیاستمدار محافظه کار گفت: “شروع کند است. چند صد هزار نفر قبلاً واکسینه شده اند و هر روز تعداد بیشتری از آنها واکسینه می شوند. سرعت آن سرعت بیشتری خواهد گرفت.”

وی افزود: “ما در آلمان واكسن كافی برای همه در دسترس خواهیم داشت. ما قادر خواهیم بود هر ماه به افراد بیشتری واكسن بدهیم و در نهایت به هر كسی كه بخواهد واكسن بزند.”

مرکل همچنین از خرید مشترک این واکسن در اروپا دفاع کرد. “من کاملا اعتقاد دارم که شرط بندی در مسیر اروپا خوب است. ویروسی که همه ما را درگیر کند با هیچ کشوری قابل شکست نیست. هیچ کشوری ، حتی آلمان ، اگر دوستان و همسایگانش از این ویروس در امان نباشند نه ، آنها بودند “، ادامه داد.

صدراعظم آلمان گفت که هفته های آینده احتمالاً سخت ترین بیماری همه گیر خواهد بود: “پزشکان و پرستاران بسیاری از بیمارستان ها در آستانه له شدن کار می کنند.”

وی افزود: “هیچ چیزی که در مورد جهش در ویروس می شنویم نگرانی ها را کاهش نمی دهد ، برعکس” ، وی با تأیید اینکه تدابیری که اکنون گسترش یافته و در برخی موارد توسط دولت آلمان و ایالت های فدرال تقویت شده بسیار شدید است و محدودیت ها سختگیرانه است. ، اما کاملاً ضروری است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *