[ad_1]

کمالا هریس با ادای سوگند به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، اولین زن ، اولین آفریقایی-آمریکایی و اولین آسیایی شد که به این مقام در کشور رسید ، تاریخ خود را ثبت کرد.

“من رسماً قسم می خورم كه از قانون اساسی آمریكا در برابر همه دشمنان ، خارجی و داخلی حمایت خواهم كرد و از آن دفاع خواهم كرد. من به این امر ایمان واقعی خواهم داشت. “، دموکرات ، که با کمک قاضی سونیا سوتومایور ، قاضی لاتین در دادگاه عالی فدرال ، سوگند یاد کرد ، شروع کرد.

سوگند فرمول ثابتی است که همه معاونین رئیس جمهور هنگام سوگند یاد می کنند.

هریس مانند پیشینیان خود در مراسمی در پله های غربی پایتخت این کشور در میان تدابیر شدید امنیتی ، سوگند خود را برای “انجام وظایف خوب و صادقانه” به پایان برد.

سناتور سابق کالیفرنیا که روز دوشنبه استعفا داد ، اندکی قبل از اینکه جو بایدن همان رئیس جمهور را انجام دهد ، پیش از قاضی محافظه کار رئیس دادگاه عالی جان رابرتس ، به عنوان معاون رئیس جمهور قسم خورد.

هریس طبق روایات خود با دو کتاب مقدس سوگند یاد کرد: یکی متعلق به یکی از دوستان خانواده اش ، رجینا شلتون بود و دیگری متعلق به قاضی فقید تارگود مارشال بود که اولین آمریکایی آفریقایی تبار بود که در دادگاه عالی خدمت می کرد. و یکی از توصیه های عالی معاون منتخب رئیس جمهور است.

آماده به خدمت

هریس امروز پس از به دست گرفتن یک مراسم سرمایه گذاری مملو از نماد ، امروز “آماده خدمت” است.

هریس در توئیتر نوشت: “آماده خدمت” ، پیامی مشابه پیام پس از انتخاب وی به عنوان معاون رئیس جمهور توسط جو بایدن در ماه آگوست ، هنگامی که او نوشت: “آماده رفتن به کار”.

مراسم تحلیف هریس پر از نماد بود.

اولین لباس او بود: او نه تنها تصمیم گرفت که لباس طراحان سیاه پوست کریستوفر جان راجرز از نیویورک و سرجیو هادسون از کارولینای جنوبی را بپوشد ، بلکه بنفش را به عنوان اشاره به شرلی چیشولم ، اولین زن آفریقایی-آمریکایی انتخاب کرد که در سال 1972 به عنوان رئیس جمهور نامزد شد. г.

نماد دیگر ، این زمان وحدت ، در ابتدای مراسم تحلیف هنگامی رخ داد که وی توسط یک افسر پلیس کاپیتول همراهی شد که حمله دو هفته پیش حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور کنگره را به کنگره پایان داد.

پس از انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی ، نمایندگان یوجین گودمن توسط رهبران دو حزب به عنوان “قهرمان” شناخته شد و نشان داد که وی پس از حمله به مجلس سنا ، از معترضین ترامپ برای جلوگیری از ورود آنها به جلسه عمومی سنا کلاهبرداری می کند. ساختمان ، آن را خراب کرد و اعلام رسمی پیروزی انتخابی بایدن و هریس را برای چند ساعت متوقف کرد.

سوگند معاون رئیس جمهور نیز مملو از نمادین بود ، زیرا براساس دو کتاب مقدس ساخته شده بود: یکی متعلق به همسایه و دوست سابق وی ، رجینا شلتون ، و دیگری متعلق به تارگود مارشال ، اولین زن آفریقایی-آمریکایی برای خدمت در دادگاه عالی که الهام بخش بود. برای حرفه شما

کتاب مقدس شلتون ، که معاون رئیس جمهور آن را “مادر دوم” توصیف کرد ، قبلاً توسط هریس هنگام روی کار آمدن به عنوان دادستان کل کالیفرنیا ، و همچنین هنگام روی کار آمدن به عنوان سناتور ، مورد استفاده قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور همچنین در برابر قاضی دادگاه عالی سونیا سوتومایور ، که اولین قاضی تبار تبار و سومین زنی بود که در بالاترین دادگاه کشور خدمت می کرد ، سوگند یاد کرد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *