[ad_1]

موزه های واتیکان ، که شامل ویلاهای پاپ ، باغ و کاوش در زیر کلیسای سنت پیتر نیز هستند ، پس از 88 روز قفل شدن با شرایط بهداشتی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، این دوشنبه ، 1 فوریه ، برای عموم آزاد خواهد بود.

این را موزه های واتیکان در وب سایت خود تأیید می کنند. ساعات کاری دوشنبه تا شنبه از ساعت 8.30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر خواهد بود ، اگرچه آخرین ورود در ساعت 4.30 عصر است. ظرفیت هنوز محدود است و خرید بلیط فقط از طریق وب سایت انجام می شود.

افتتاح موزه های واتیکان همزمان است با طبقه بندی منطقه لاتزیو به عنوان زرد ، که در لیست تقسیم مناطق ایتالیا بر اساس رنگ با توجه به شیوع ویروس کرونا به یکی از کمترین خطر آلودگی تبدیل می شود. در واقع ، از روز دوشنبه ، تردد در منطقه مجاز است و باز کردن بارها و رستوران ها تا ساعت 18:00 باز است.

موزه های واتیکان درهای خود را بسته بودند تا از توسعه همه گیری در راه حل تعیین شده در مقررات محدودیت تحرک اجتماعی و محدود کردن فعالیت های تجاری که در حکمی به امضای نخست وزیر جوزپه کنته ارائه شده است ، جلوگیری کنند. برای آخرین بار ، مناطقی که گردشگران می توانند به مقدسات مقدس سفر کنند ، از 8 مارس تا 3 آوریل به مدت دو ماه بسته شدند.

تنها باری که در تاریخ موزه های واتیکان تعطیل شد تابستان سال 1943 در جریان جنگ جهانی دوم بود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *