[ad_1]

مقامات روز پنجشنبه گفتند که نیروهای امدادی حداقل 15 روز دیگر برای نفوذ در لاشه هواپیما و رسیدن به معدنچیانی که 11 روز پس از انفجار در معدن طلا در شرق چین بازداشت شده اند ، نیاز دارند.

بر اساس بیانیه دولت شهرداری یانتای ، کانال منتهی به معدن 350 متر زیر سطح 70 تن آوار مسدود شده است که تا عمق 100 متر دیگر گسترش می یابد.

در بیانیه منتشر شده در شبکه اجتماعی شهرداری آمده است: “بر اساس این ارزیابی های کارشناسی ، مانع بسیار بزرگتر از حد انتظار است.”

مطبوعات ایالتی گزارش دادند که یک معدنچی بر اثر جراحات وارده در سر این انفجار جان خود را از دست داده است. از 21 تیم نجات باقیمانده ، 11 نفر تماس گرفته اند اما 10 نفر مفقود شده اند

معدنچی فقید در کما بود. گزارش شده است که دو نفر دیگر نیز در شرایط بهداشتی ظریف هستند. در حالی که برای از بین بردن آوار برای بهبود تهویه هوا درگیری می کردند ، نیروهای امداد و نجات مواد غذایی ، دارو و سایر وسایل را برای معدنچیان آوردند.

مطبوعات ایالتی گزارش دادند که برخی از معدن کاران پس از زنده ماندن در انفجار 10 ژانویه در معدن در حال ساخت در Qixia ، تحت صلاحیت یانتای در استان شاندونگ ، از فرسودگی رنج می بردند.

نیروهای امداد و نجات در حال تلاش برای پاک کردن سوراخ مسدود شده برای رسیدن به معدنچیان در هنگام حفاری برای باز کردن سوراخ های دیگر برای برقراری ارتباط با آنها ، بهبود تهویه و احتمالاً آوردن آنها به سطح آنجا هستند. طبق نسخه ها ، این حفاری موفق شد به 700 متر نفوذ کند.

مدیران معدن دستگیر شده اند زیرا بیش از 24 ساعت قبل از گزارش حادثه منتظر مانده اند که علت آن مشخص نیست.

چین اقداماتی را برای بهبود نظارت در معادن خود انجام داده است ، جایی که سالانه به طور متوسط ​​5000 مرگ در آن رخ داده است. با این حال ، تقاضای زیاد برای فلزات ، صاحبان معادن را به دور زدن قوانین ایمنی سوق داده است و سال گذشته 39 معدنچی در دو تصادف در چونگ کینگ کشته شدند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *