[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، محمد تقی نکدلی امشب (شنبه ، 30 مرداد) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ، با استناد به اصل 109 اساسنامه مجلس و بند نهم اصل سوم قانون اساسی ، به قانون اساسی هشدار داد. .. نمایندگان باید از همه برنامه های رئیس جمهور دفاع کرده یا به آنها اعتراض کنند.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه برخی از همکاران به جای طرح سوالات خود به نفع یا عدم موافقت با دستور کار کلی برنامه بحث منطقه ای که مجری جلسه مجبور شد دوبار به آنها اشاره کند.

وی افزود: ایران خوزستان ، آذربایجان و لرستان است و مشکلات تقریبا یکسان است ، مشکل آب در خوزستان وجود دارد و این بدان معنا نیست که اصفهان از این مشکل رهایی یافته است.

نکدالی افزود: “همه ما سوگند یاد کرده ایم ، بنابراین چرا ، وقتی باید از طرح کلی دولت دفاع یا مخالف باشیم ، رفتارهای پوپولیستی به عنوان نهادینه پذیرفته می شود ، مشکلات گسترده ای وجود دارد و بسیاری از استانها به فرماندار ویژه نیاز دارند ، اما این امر وقتی درباره برنامه های رئیس جمهور صحبت می کنیم ، کنار می رویم. چنین مواردی با آفات همراه است.

نماینده خمینی شهر در مجلس گفت: از صبح امروز درباره خوزستان در حومه شهر صحبت شد ، در حالی که مردم در حوزه انتخابیه من اکنون احساس می کنند که مسائل آنها مورد توجه قرار نمی گیرد ، در حالی که این امر در هنگام به حاشیه راندن نماینده وظیفه هیئت مدیره بود. به یادآوری دریافت می کند.

دکتر محمد بیکر کلیباف ، رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به هشدار درباره قانون اساسی نکدالی ، گفت: این موضوع در طول صحبت های نمایندگان مطرح شد.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *