[ad_1]

مقامات بهداشتی روز پنجشنبه گفتند که نوع جدید ویروس کرونا در آفریقای جنوبی شناسایی شده است و با دو مورد در کارولینای جنوبی تشخیص داده شده است.

وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست کارولینای جنوبی گفت که به نظر نمی رسد این دو مورد با هم مرتبط بوده و افراد اخیراً به مسافرت نرفته باشند.

دکتر کروتیکا کوپالی ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی در چارلستون گفت: “این ترسناک است زیرا این بدان معناست که موارد غیر قابل کشف بیشتری در این ایالت وجود دارد.” “این احتمالاً شایعتر است.”

همه گیری تمام نشده بود

دکتر برانون تراکسلر ، سرپرست سرپرست بهداشت عمومی ، در بیانیه ای اعلام کرد ورود این گزینه جدید ، که هم اکنون در سایر کشورها در حال افزایش است ، نشان می دهد که “مبارزه با این ویروس کشنده بسیار پایان یافته است.”

“از آنجا که واکسن Covid-19 هنوز در راه است ، مقدار آن محدود است. همه باید در این نبرد شرکت کنند ، و درک کنند که همه ما در خط مقدم هستیم. “

دولت ایالت گفت ، دو فرد آلوده به این نوع بزرگسالان هستند ، یكی اهل Lowcountry و دیگری اهل منطقه Peeeee ، بدون آنكه برای حفاظت از حریم خصوصی آنها به جزئیات بیشتری بپردازد.

ویروس ها دائماً در حال جهش هستند و انواع مختلف ویروس کرونا در سراسر جهان در حال گردش است ، اما دانشمندان در درجه اول به سه مورد علاقه دارند. انواع دیگر ، که در اصل در انگلستان و برزیل ثبت شده اند ، در ایالات متحده تأیید شده اند. محققان بر این باورند که این انواع به راحتی منتقل می شوند و انتظار می رود که ظهور آنها در ایالات متحده فقط زمان بر باشد.

علاوه بر این ، دانشمندان هفته گذشته علائم مقدماتی اما نگران کننده ای را گزارش کردند که برخی جهش های اخیر ممکن است بر اثربخشی دو واکسن مورد استفاده تأثیر بگذارد ، اگرچه آنها خاطرنشان می کنند که هنوز هم در برابر بیماری محافظت می کنند. و نشانه هایی وجود دارد که برخی از جهش های جدید ممکن است آزمایش های تشخیصی ویروس را تضعیف کرده و اثر بخشی برخی از درمان ها را کاهش دهد.

ارقام

ایالات متحده در حال حاضر میلیون ها بیمار و بیش از 400000 مرگ را ثبت کرده است.

در حالی که برخی از کشورهای اروپایی آزمایشات ژنتیکی را برای این انواع انجام می دهند ، ایالات متحده بسیار کم این کار کارآگاهی را انجام داده است. اما دانشمندان تلاش می کنند کارهای بیشتری انجام دهند و در این راه این گزینه های به نظر آلوده تر را پیدا می کنند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حداقل 315 مورد از انواع موجود در انگلیس را گزارش کرده است. این گزارش ها حداقل از 28 کشور جهان ارائه می شود و مقامات بهداشتی بر این باورند که تا ماه مارس این کشور به فشار اصلی در کشور تبدیل خواهد شد. این گزینه حداقل در 70 کشور گزارش شده است.

اولین مورد آمریکایی از این نوع ، که در برزیل کشف شد ، چند روز پیش توسط مقامات بهداشتی در مینه سوتا اعلام شد. این شخص اخیراً به کشور آمریکای جنوبی سفر کرده بود. این نسخه در نیمی از دو کشور مشاهده شده است.

نسخه کشف شده در آفریقای جنوبی ، در ماه اکتبر افتتاح شد. از آن زمان حداقل در 30 کشور جهان ظاهر شده است.

برخی از آزمایش های تشخیصی نشان می دهد که انواع آفریقای جنوبی و برزیل کمتر در معرض داروهای آنتی بادی یا خون غنی از آنتی بادی بازماندگان Covid-19 هستند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *