[ad_1]

مقامات ایالت نیویورک روز سه شنبه از بودجه ای رونمایی کردند که شامل افزایش مالیات برای افراد ثروتمند و کاهش بهداشت و آموزش در صورت عدم دریافت حدود 15000 میلیون دلار از دولت فدرال است.

ویروس کرونا منجر به یک بحران اقتصادی عمیق در خزانه دولت شده است ، که بیشتر تحت تأثیر همه گیری است. رهبران اکنون از واشنگتن درخواست کرده اند تا در تأمین کسری بودجه کمک کند.

فرماندار دموکرات اندرو کوومو از دو پروژه برای سال مالی آینده رونمایی کرد: یکی پیش بینی می کند 15000 میلیون از دولت فدرال به دست آید. به گفته رئیس جمهور ، دیگری در حال رسیدن به فقط 6000 میلیون نفر است ، “بدترین حالت”.

در صورت تصویب بودجه دوم ، این به معنای کاهش 600 میلیون دلار برای مراقبت های بهداشتی ، 2 میلیارد دلار برای آموزش و 900 میلیون دلار از برنامه های دیگر است.

برای کاهش تأثیر بحران ، دموکراتها همچنین پیشنهاد افزایش مالیات موقت را برای کسانی که سالانه بیش از 5 میلیون دلار درآمد دارند ، افزایش دادند و نرخ را از 8.82٪ به 10.82٪ افزایش دادند.

گرچه کوومو در موارد دیگر تمایلی به افزایش مالیات نداشت – چیزی که برخی از اعضای حزب وی از آن حمایت می کنند – فرماندار گفت که اگر کمک فدرال دریافت نکند ، افزایش بار مالیات قبل از مقدار “کاملاً ضروری” است بحران سال گذشته.

وی گفت: “نیویورک قبض ویروسی کرونا را پرداخت کرده است که هیچ کشوری در این کشور پرداخت نکرده است.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، سردبیران ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کنند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *