[ad_1]

وزارت بهداشت چین پنجشنبه این هفته ، هشت ماه بعد ، مرگ جدیدی را به دلیل ویروس کرونا تأیید کرد ، این بار در استان هبی ، مرکز آخرین شیوع بیماری همه گیر این کشور.

شمار کشته شدگان که هم اکنون 4635 نفر است ، از ماه مه گذشته ثابت است.

شنبه گذشته نیز سال اولین مرگ چین به دلیل Covid-19 بود ، این یک مرد 61 ساله متداول در بازار ووهان بود ، جایی که همه گیری آغاز می شود ، که در حال حاضر بیش از 92 میلیون مورد و نزدیک به دو میلیون مرگ برجای گذاشته است. در سراسر جهان.

مقامات بهداشتی چین همچنین پنجشنبه این هفته 138 مورد جدید را گزارش کردند که شامل 124 مورد پخش در جامعه است ، بیشتر آنها ، به ویژه 81 مورد در هبی و 43 مورد مثبت دیگر در هیلونگ جیانگ ، هر دو استان واقع در بخش شمال شرقی کشور. .

شیجیاژوانگ ، پایتخت هبی با یازده میلیون نفر جمعیت ، نمایش های گسترده ای را برگزار می کند و از همان چهارشنبه گذشته ، مانند شهر همسایه زینگتای ، در قرنطینه است.

تاکنون ، چین 4،465 مورد وارداتی Covid-19 -4181 بهبود یافته را ثبت کرده است ، در حالی که تعداد کل 87844 مورد است که 82،324 مورد موفق به غلبه بر این بیماری شده اند ، 36 مورد در 24 ساعت گذشته.

از چهارده مورد گذشته از خارج ، هشت مورد در شانگهای ، سه مورد در گوانگژو و دیگری در استان هنان ، منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ و پکن واقع شده است.

شهر هنگ کنگ که در موج چهارم ویروس کرونا غوطه ور است ، 9385 مورد انباشته ، -8،584 مورد بهبود یافته و 161 مورد مرگ را تأیید کرد که بیش از روز گذشته است.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *