[ad_1]

دولت هلند روز سه شنبه اعلام کرد که هلند تا 9 فوریه کاملاً در انزوا باقی خواهد ماند. کلیه فعالیتهای غیر ضروری و مدارس از ترس فشار انگلیس همچنان بسته خواهند شد ، در حالی که وعده کمک مالی جدید به بخشهای آسیب دیده را می دهند.

خبرگزاری بین المللی Efe به یاد آورد که هلند آخرین کسی بود که در 6 ژانویه فعالیت های واکسیناسیون را آغاز کرد و یکی از معدود مواردی در جهان بود که در موج اول شهروندان خود را محدود نکرد.

نخست وزیر مارک روته در یک کنفرانس خبری در لاهه گفت: “ما چاره ای جز تمدید بازداشت برای سه هفته دیگر ، تا سه شنبه 9 فوریه نداریم.” در این مقاله ، وی از “ناتوانی و ناامیدی” در مورد نیاز به تمدید زمان اعمال محدودیت های فعلی به جای اعطای محدودیت ها در 19 ژانویه ، همانطور که انتظار می رفت صحبت کرد.

روت اذعان داشت که نگهداری “به طور فزاینده ای دشوار و قابل درک است” زیرا جهان ده ماه است که از ترس ویروس کرونا زندگی می کند. در همان زمان ، وی بر لزوم تمدید تعطیلی هلند تأکید کرد ، زیرا عفونتهای روزانه که به آرامی در حال کاهش هستند ، هنوز بسیار زیاد هستند.

موسسه بهداشت عمومی (RIVM) این سه شنبه تأیید کرد که شاهد کاهش در تعداد عفونت های گزارش شده توسط مناطق مختلف است ، زیرا آنها از 56440 مورد هفتگی گزارش شده در سه شنبه گذشته به مجموع 49،398 در هفته گذشته رسیده اند.

این نشان دهنده کاهش تقریباً 1 درصدی نتایج مثبت PCR هفتگی از 7/13 درصد به 8/12 درصد از نتایج مثبت به دست آمده در کل آزمایشات انجام شده است.

نخست وزیر این کاهش را کافی ندانست و هشدار داد که به اعتقاد او مقررات منع رفت و آمد می تواند در برابر جلسات جوانان یا ملاقات در منزل م effectiveثر باشد ، بنابراین “از مشاوران خود” به فوریت می خواهد “و می تواند” اقدامات جایگزین “دیگری را نیز انجام دهد. برای جلوگیری از اجتماعات اجتماعی

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *