[ad_1]

طوفان Philomena ، که آخر هفته پایتخت را ویران کرد ، صحنه هایی از همبستگی مانند صحنه ای را که گروهی از شهروندان در یکی از شدیدترین لحظات بارش برف در آن شرکت کردند ، برجای گذاشت.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Zona Norte در مادرید ، پروفایلی که در ابتدا تصاویر منتشر شده توسط آتش نشانان مادرید منتشر شد ، ده نفر از ساکنان مادرید به آزادسازی یک آتش نشانی کمک کردند که با Avenida de Manoteras به خروجی Sanchinaro سقوط کرد.

در ویدئویی که از حساب رسمی آتش نشانی مادرید در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، می توانید گروهی از افراد و پرسنل اورژانس را که در حال فشار دادن قسمت سنگین هستند مشاهده کنید.

آتش نشانان در توئیتر نوشتند: “لا بوراسکا فیلومنا دوستی ندارد ، این بار ما نجات دهنده هستیم” ، آنها همچنین از فرصت استفاده کرده و تشکر کردند و نوشتند: “از مردم برای کمک شما متشکرم!”

این صحنه صحنه دیگری است که در طی طوفان برفی غیرمعمول گرفته شده و قسمت زیادی از شبه جزیره را سفید کرده است.

اکنون ، طبق آژانس هواشناسی دولتی ، اسپانیا پس از عبور از این منطقه ، انتظار ورود یک موج سرد بی سابقه را دارد ، به خصوص در مادرید ، جایی که “حداقل دمای زیر -8 درجه سانتیگراد” از یکشنبه شب تا پنجشنبه در بسیاری از مناطق داخلی انتظار می رود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *