[ad_1]

واتیکان یک اسقف بازنشسته آمریکایی را به دلیل رفتارهای “بی پروا” با نوجوانان سرزنش کرده است ، هرچند کمیسیون بازبینی حوزوی متوجه شده بود که دوازده ادعای خشونت جنسی علیه وی درست است.

جماعت اعتقادات واتیکان ، اسقف سابق شیان ، وایومینگ ، جوزف هارت را از هفت اتهام سو abuseاستفاده تبرئه کرد و حکم داد که پنج مورد دیگر “با اطمینان اخلاقی” قابل اثبات نیست و دو مورد دیگر مربوط به 16 سال اسقفان روز دوشنبه گفت: یک ساله های 17 ساله قدیمی قابل پیگرد قانونی نیستند زیرا کلیسای کاتولیک آنها را در زمان سو abuse استفاده سو min استفاده نکرده است. در قطعنامه به شکایت دیگری پرداخته نشده است.

هارت 89 ساله از بی گناهی خود دفاع کرد و همه اتهامات را رد کرد.

تصمیم واتیکان ، اسقف استفان بیگر ، جانشین هارت را ناامید کرد ، وی خاطرنشان کرد که یافته های واتیکان بی گناه بودن هارت را نشان نمی دهد ، بلکه سلطنت مقدس تصمیم گرفته است که بسیاری از شواهد لازم را جمع آوری نکند.

بیگلر قبلاً یافته های کمیته بازبینی خود را تأیید کرده بود و بیانیه ای از اسقف اعظم بر صلاحیت اعضای آن تأکید داشت: «افسر اجرای قانون ؛ مدیریت مدرسه؛ دکتر روانشناسی متخصص اطفال یک روان درمانگر که با کودکان بدسرپرست سروکار دارد. خشونت جنسی و قاضی که به مدت 13 سال دادستان بزهکاری کودکان ، به ویژه خشونت جنسی بود.

به نوبه خود ، جماعت اعتقادات واتیکان به قضاوت کشیش ها و اسقف هایی که در قانون شرع متخصص هستند و در نهایت پاپ متکی است. برای ده ها سال ، واتیکان توسط گروه های قربانیان به دلیل ابراز حسن نیت به اسقف هایی که به خشونت جنسی یا سرپوش گذاشتن متهم شده اند ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *