[ad_1]

یکی از سازندگان آن امروز در بیانیه ای به تلویزیون دولتی چین گفت ، اولین واکسن ویروس کرونا ویروس کرونا که به طور رسمی تأیید شده است ، در برابر انواع جدید ویروس موثر است.

یانگ شیاومینگ ، رئیس گروه ملی Biotec چین (CNBG) ، که این واکسن را با شرکت تابعه خود Sinopharm تولید کرد ، گفت: “جهش فعلی در ویروس Covid-19 این واکسن را بی اثر نکرده است.”

هفته گذشته ، پکن اعلام کرد که نسخه جدیدی از مبدا بریتانیایی را برای دانشجویی که از انگلیس برمی گردد کشف کرده است. در 24 دسامبر ، چین قبلاً دستور توقف پروازهای خود با این کشور را صادر کرده بود.

امروز خبرگزاری چین شینهوا گزارش داد ، مقامات چینی در تلاشند سرعت واکسیناسیون جمعیت را در آستانه سفر و اجتماعات خانوادگی برای سال جدید چینی که امسال در 12 فوریه برگزار می شود ، تسریع کنند.

این جشنواره معمولاً منجر به بزرگترین مهاجرت در جهان می شود ، زمانی که صدها میلیون کارگر شهرهای بزرگ را ترک می کنند تا به خانه های خود بازگردند.

این هفته در شهر بزرگ شانگهای ، تزریق تزریق شد. اما بر خلاف اروپا ، افراد مسن در گروه های اولویت واکسیناسیون قرار ندارند و واکسن ها برای افراد 18 تا 59 ساله اختصاص داده می شود.

طبق روزنامه چینی در انگلیس گلوبال تایمز ، تعداد کمی از افراد مسن در آزمایشات بالینی واکسن گنجانده شده اند ، که توضیح می دهد “استفاده محتاطانه واکسیناسیون برای سالمندان.

بدون انتظار برای اجازه رسمی از مقامات پزشکی ، چین ، جایی که ویروس کرونا برای اولین بار در بیش از یک سال پیش ظاهر شد ، از اواسط سال گذشته واکسیناسیون میلیون ها نفر را آغاز کرد ، از جمله کارکنان بهداشتی و دانشجویان خارج از کشور. و دیپلمات ها

هفته گذشته مقامات گفتند که حداقل 4.5 میلیون دوز در ماه های اخیر تجویز شده است.

اگرچه این کشور از ابتدای سال گذشته تا حد زیادی موفق به ریشه کنی اپیدمی شده است ، 33 مورد جدید در روزهای دوشنبه و سه شنبه در 24 ساعت ثبت شده است که بیشترین تعداد در دو ماه گذشته است.

در کل 87183 نفر به ویروس کرونا در چین آلوده شده اند ، در حالی که از زمان شیوع بیماری 4634 نفر فوت کرده اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *