[ad_1]

بر اساس یک نظرسنجی که می گوید 15 درصد از شهروندان معتقدند که این تاریخ “چیز بدی” برای کشور است.

در این نظرسنجی که توسط CBS News منتشر شده است ، از آمریکایی ها خواسته شده است ، “اگر آنها چیز خوبی می بینند که کمالا هریس اولین زن و مرد سیاه پوستی است که معاون رئیس جمهور این کشور می شود” ، سوالی که 35 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح می دهند در مورد آن اظهارنظر نکنند.

در این نظرسنجی ، این نتایج از گروه های اجتماعی ، از جمله زنان جمهوری خواه و دموکرات مورد بحث قرار گرفته است. 90 درصد افراد دوم آن را مثبت ارزیابی می کنند ، در حالی که کمی بیشتر از نیمی از جمهوری خواهان (54 درصد) برای ارزیابی مرحله تاریخی وارد مرحله نمی شوند. 32 درصد جمهوری خواهان فکر می کنند که این یک “چیز بد” و 15 درصد یک “چیز خوب” است.

گروه دیگری که اطلاعات برای آنها جمع آوری می شود آمریکایی های سفیدپوست و غیر سفید پوست هستند. در میان کسانی که آن را مثبت ارزیابی می کنند ، 43 درصد سفید و 63 درصد سفید نیستند. در ارزیابی منفی ، 18 درصد سفید و 11 درصد سفید است. و برای کسانی که مقدار را وارد نمی کنند ، 39 درصد سفید و 27 درصد سفید هستند.

در آگوست گذشته ، نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری ایالات متحده ، جو بایدن ، هریس را برای تکمیل نامزدی خود در انتخابات منصوب کرد ، خبری که با شور و شوق در میان دموکرات ها دریافت شد. هر دو پس از پیروزی در انتخابات نوامبر این چهارشنبه منصب خود را آغاز کردند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *